Paroda „Apie meną, medų ir bites“

Paroda „Apie meną, medų ir bites“

Ramybės galerijoje rugpjūčio 15-16 dienomis stilius ir skonis po vienu stogu.

Galimybė susipažinti ir pabendrauti su dizainere Diana Paukštyte.

Galimybė padegustuoti Rudnios Miško Medaus ir jo produktų su duona, sūriu, ledais... taip pat susikurti sau dovanėlę iš vaško.

Renginio dalyviai:

Diana Paukštytė mados ženklas, išpažįstantis modernaus avangardo žanrą, kuris atsiskleidžia minimalistinėmis androgeniškomis formomis moderniame miesto kontekste. Dizainerė jau 10 metų demonstruoja savo kūrinius ant Mados infekcijos podiumo. Kūrybos procesas Jai- intuityvus ir nėra nulemtas konkrečių inspiracijų ar simbolių. Drabužių kolekcijos gimsta iš jausmo ir nuojautos - šešto pojūčio.

Rudnios Miško Medus prekės ženklas pristatantintis išskirtinės kokybės medu, kuris pasižymi natūralumu, švarumu, sudėties įvairove, turtingu skoniu bei aromatu. Jis gali patenkinti reikliausią medaus mėgėją. Tuo asmeniškai įsitikinti gali kiekvienas įsigijęs ir paragavęs mūsų bityno medaus. Jo gavyba paremta rankų darbo ir natūralumo principais, tausojant gamtos aplinką. Galutinio produkto kokybę lemia labai griežti jo gamybos apribojimai.

  • 2019-08-15
2019-08-15 2019-08-15 Europe/Vilnius Paroda „Apie meną, medų ir bites“ Ramybės galerijoje rugpjūčio 15-16 dienomis stilius ir skonis po vienu stogu. Galimybė susipažinti ir pabendrauti su dizainere Diana Paukštyte. Galimybė padegustuoti Rudnios Miško Medaus ir jo produktų su duona, sūriu, ledais... taip pat susikurti sau dovanėlę iš vaško. Renginio dalyviai: Diana... --- //www.palangatic.lt/renginys/paroda-apie-mena-medu-ir-bites/date-20190815/ Ramybės galerija, Vytauto g. 35, Palanga, Palangoje