Palangos kamerinis choras „Cantate Palangai“

Palangos kamerinis choras „Cantate Palangai“

Savaitgalį Palangoje – ypatinga chorinės muzikos šventė „Cantate Palangai“

Palangos kamerinis choras, vadovaujamas Edmundo Jucevičiaus, šiemet minintis penktąjį savo veiklos sezoną, kviečia kurorto gyventojus bei svečius turiningai praleisti savaitgalį – šeštadienį rengiamas Muziejų nakties koncertas Gintaro muziejuje, o sekmadienį Palangos kamerinis choras kartu su kitais šventės dalyviais muzikos gerbėjams turi parengęs ypatingą dovaną – Palangos švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bangų bažnyčioje skambės J. Rutter „Magnificat“.

Šeštadienį – Gintaro muziejuje

Palangos kamerinio choro vadovas E. Jucevičius, kalbėdamas apie savaitgalį choristų siūlomus muzikinius renginius, pabrėžė, jog geros muzikos tikrai nestigs.

Jau šeštadienį, gegužės 18 d., 19 val. visi, neabejingi gerai muzikai, kviečiami į Gintaro muziejuje vyksiantį Muziejų nakties renginių koncertas. „Praėjusiais metais koncertavome Palangos muziejuje, o šiemet didžiulė garbė – nuostabioje erdvėje – Gintaro muziejuje. Tad 19 val. laukiame visų fanų bei bičiulių“, – sakė E. Jucevičius.

Įspūdinga premjera

Į išskirtinį koncertą – chorinės muzikos šventę „Cantate Palangai“ –­ Palangos kamerinis choras kartu su kitais šios šventės dalyviais pakvies sekmadienį, gegužės 19 d. Koncertas vyks Palangos švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčioje 16 val.

„Penktajame savo kūrybinės veiklos sezone dainomis skelbsime ne tik vasaros pradžią, bet ir pristatysime naują kūrybinę iniciatyvą – chorinės muzikos šventę „Cantate Palangai“. Bažnyčioje vyksiančio koncerto metu skambės J. Rutter „Magnificat“ (dirigentas – Tomas Ambrozaitis, solistė – Ieva Goleckytė-Jarašė). Renginyje susijungs apie 200 jungtinio choro dalyvių iš Klaipėdos miesto S. Šimkaus konservatorijos, Klaipėdos Žvejų kultūros centro „Cantare“, Klaipėdos universiteto „Pajūrio aidos“, Kretingos „Kristalė“, Šiaulių „Polifonija“ choristai. Dainininkų būryje bus Palangos kamerinis choras, akompanuos Lietuvos kariuomenės orkestras. Labai tikiu, kad tai – super chorinės muzikos renginys Palangai. Kviečiame visus į šią premjerą ir tikimės, kad tai bus įspūdinga chorinės muzikos šventė miesto bendruomenei bei atvykusiems svečiams“, ­– kalbėjo Palangos kamerinio choro vadovas.

Nauja tradicija

„Cantate Palangai“ – pirmasis bendras Palangos kultūros ir jaunimo centro ir Palangos kamerinio choro projektas. E. Jucevičius neslepia – būtų labai smagu, jei tai taptų dar viena miesto chorinės muzikos kultūrine tradicija, kurioje Palangos kamerinis choras kartu su kitais Lietuvos, o ateityje – ir užsienio chorais pristatytų stambios formos chorinės muzikos kūrinį.

Kuo ypatingas sekmadienį vyksiantis koncertas? Pasak E. Jucevičiaus – jis pirmas ir nepakartojimas, padėsiantis klausytojams valandą laiko užmiršti visus gyvenimiškus rūpesčius. „Jis jau yra skambėjęs Šiauliuose, visa ši programos redakcija skambėjo Klaipėdoje, chorinės bendrijos „Aukuras“ 30 – mečio jubiliejaus finaliniame koncerte praeitų metų rudenį. O dabar – laikas Palangai, tad kviečiame kurorto gyventojus ir svečius pasimėgauti gera muzika. Laukiame visų Palangos bažnyčioje gegužės 19 d. 16 val.“, – sakė Palangos kamerinio choro vadovas.

  • 2019-05-19  nuo 19:00
2019-05-19 19:00 2019-05-19 19:00 Europe/Vilnius Palangos kamerinis choras „Cantate Palangai“ Savaitgalį Palangoje – ypatinga chorinės muzikos šventė „Cantate Palangai“ Palangos kamerinis choras, vadovaujamas Edmundo Jucevičiaus, šiemet minintis penktąjį savo veiklos sezoną, kviečia kurorto gyventojus bei svečius turiningai praleisti savaitgalį – šeštadienį rengiamas Muziejų... --- //www.palangatic.lt/renginys/palangos-kamerinis-choras-cantate-palangai/date-20190519/ Palangos Švč. Mergelės Marijos ėmimo į dangų bažnyčia, Vytauto g. 51, Palanga, Palangoje
Kiti muzikos renginiai