Palangos Kalėdų eglės įžiebimo šventė

Palangos Kalėdų eglės įžiebimo šventė

Gruodžio 3 d. 18 val. visi, maži ir dideli, įspūdingu šviesų, animacijos ir muzikos šou įžiebsime žaliaskarę ir paruošime mintis šventiniam laikotarpiui. Nors eglės įžiebimo renginio siužetas paliekamas paslapty, galime atskleisti, jog šventinė šviesos ir spalvų gausa privers nusišypsoti net didžiausią paniurėlį, o atlikėjų dovanojama muzika ne tik džiugins, bet ir šildys. Žinoma, centrinė šventės figūra – eglė, o jos fone – kaip feniksas atgijęs Palangos kurhauzas.

Šiemet, kaip ir praėjusiais metais, Kalėdų eglė bus papuošta prie Palangos kurhauzo (J. Basanavičiaus ir Vytauto g. sankirta).

  • Šiandien  nuo 18:00
2021-12-03 18:00 2021-12-03 18:00 Europe/Vilnius Palangos Kalėdų eglės įžiebimo šventė Gruodžio 3 d. 18 val. visi, maži ir dideli, įspūdingu šviesų, animacijos ir muzikos šou įžiebsime žaliaskarę ir paruošime mintis šventiniam laikotarpiui. Nors eglės įžiebimo renginio siužetas paliekamas paslapty, galime atskleisti, jog šventinė šviesos ir spalvų gausa privers nusišypsoti net... --- //www.palangatic.lt/renginys/palangos-kaledu-egles-iziebimo-svente/date-20211203/ Palanga, Palangoje