Palangos jaunimo knygų klubas

Palangos jaunimo knygų klubas

Kuriame Palangos jaunimo knygų skaitytojų klubą! Nors vis sunkiau atsitraukti nuo ekranų, bet skaityti taip pat norisi, o kartais ir reikia.
Pirmasis susitikimas bus skirtas susipažinti, pasidalinti mėgstamais autoriais ir žanrais, susitarti, kaip vyks tolesni susitikimai, ką skaitysime ir pan. Skirta jaunimui, tačiau kalbėsime apie ne tik jaunimui skirtas knygas.
Kviečiam prisijungti visus susidomėjusius: susitikimai vyks Atviroje jaunimo erdvėje (kol kas dar galime priimti iki 5 asmenų) bei per Zoom platformą.
Jei nori prisijungti, parašyk el. paštu jaunimas@pkjc.lt, tel. 868490741 arba Facebook, Instagram žinutę (vardas, amžius, ar esi iš Palangos ir kaip norėtum dalyvauti: prisijungus internetu ar atvykus į jaunimo erdvę).
Jei patogiau, gali užpildyti anketą: https://forms.gle/6YF5o6URtWmHLexR7
Iki greito!
p. s. Esame tas, kas stengiamės atrodyti, todėl labai svarbu, kuo vis dėlto nusprendžiam apsimesti (Kurtas Vonegutas)
  • 2020-11-25  nuo 17:00
2020-11-25 17:00 2020-11-25 17:00 Europe/Vilnius Palangos jaunimo knygų klubas Kuriame Palangos jaunimo knygų skaitytojų klubą! Nors vis sunkiau atsitraukti nuo ekranų, bet skaityti taip pat norisi, o kartais ir reikia. Pirmasis susitikimas bus skirtas susipažinti, pasidalinti mėgstamais autoriais ir žanrais, susitarti, kaip vyks tolesni susitikimai, ką skaitysime ir pan. Skirta jaunimui, tačiau kalbėsime apie ne tik... --- //www.palangatic.lt/renginys/palangos-jaunimo-knygu-klubas/date-20201125/ Palanga, Palangoje