Palangos baseino atidarymas

Palangos baseino atidarymas

Vienas svarbiausių šių metų Palangos miesto įvykių – naujo baseino atidarymas. Jau kovo 1 dieną baseinas duris atvers visai Palangos bendruomenei. Šventinėje atidarymo programoje netrūks muzikos, sporto varžybų ir kitų įdomių pramogų.

Nuo 14 iki 20 val. visi norintys galės susipažinti su baseino erdvėmis ir apžiūrėti sveikatingumo paslaugų zoną. Atidarymo programoje išvysime visiems jau gerai pažįstamą ne tik Palangoje, bet ir visoje Lietuvoje – Pauliną Skrabytę bei vis labiau populiarėjantį Kristupą Kerulį. Didingai svečius pasitiks Palangos orkestras, Linas Švirinas su Gongų muzika, kurie drauge su atlikėjais ir studija „Grock“ sukurs įsimintą muzikinę dovaną šventės dalyviams.

Vakare nuo 18 iki 19 val., po atidarymo šurmulio, visų lauks šventinis gongų vakaras su Linu Švirinu.

  • 2019-03-01  14:00 - 20:00
2019-03-01 14:00 2019-03-01 20:00 Europe/Vilnius Palangos baseino atidarymas Vienas svarbiausių šių metų Palangos miesto įvykių – naujo baseino atidarymas. Jau kovo 1 dieną baseinas duris atvers visai Palangos bendruomenei. Šventinėje atidarymo programoje netrūks muzikos, sporto varžybų ir kitų įdomių pramogų. Nuo 14 iki 20 val. visi norintys galės susipažinti su baseino erdvėmis ir apžiūrėti... --- //www.palangatic.lt/renginys/palangos-baseino-atidarymas/ Palangos baseinas, Kretingos g. 23, Palanga, Palangoje info@palangosbaseinas.lt