Orestas ir Džilda Vaigauskai. Muzikinis reviu „Legendinės legendos“

Orestas ir Džilda Vaigauskai. Muzikinis reviu „Legendinės legendos“

Mieli DOMINO teatro žiūrovai,

atsižvelgdami į Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2020 m. kovo 14 d. priimtą nutarimą Nr. 207 „Dėl karantino Lietuvos Respublikos teritorijoje paskelbimo“ informuojame, kad DOMINO teatro svečių Oresto ir Džildos Vaigauskų muzikinis reviu „Legendinės legendos“, turėjęs įvykti kovo 28 d. Palangoje, yra perkeliamas į gegužės 24 d. 19 val. 

Žiūrovai į gegužės 24 d. reviu bus įleidžiami su tais pačiais bilietais, jų keisti nereikia.

Iškilus klausimams prašome detalesnės informacijos ieškoti DOMINO teatro svetainėje www.dominoteatras.lt/naujienos arba kreiptis el. paštu: info@dominoteatras.lt.

Būkime sveiki!

 

Muzikinis reviu – humoro šou

Mieli, mylimi, visada žavūs ir stebinantys aktoriai Ineta Stasiulytė ir Aistis Mickevičius kviečia artimiau susipažinti su savo kuriamais personažais, sparčiai populiarėjančiais visoje Lietuvoje  – tai legendarinis estrados duetas ORESTAS IR DŽILDA VAIGAUSKAI, kurie švenčia savo sceninės veiklos jubiliejų ir ta proga kviečia į savo muzikinį reviu „Legendinės legendos“.

Reviu – tai pramoginis vaidinimas, sudarytas iš atskirų teatro bei muzikos numerių. Kauniečių ORESTO IR DŽILDOS VAIGAUSKŲ muzikiniame reviu skambės auksinės estrados melodijos. Be to, liesis pokštai iš legendarinės poros asmeninio gyvenimo, o taip pat stebins muzikinės staigmenos, Legendinė Loterija ir fantastiški duetai su kitomis estrados legendomis.

  • 2020-05-24  nuo 19:00
2020-05-24 19:00 2020-05-24 19:00 Europe/Vilnius Orestas ir Džilda Vaigauskai. Muzikinis reviu „Legendinės legendos“ Mieli DOMINO teatro žiūrovai, atsižvelgdami į Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2020 m. kovo 14 d. priimtą nutarimą Nr. 207 „Dėl karantino Lietuvos Respublikos teritorijoje paskelbimo“ informuojame, kad DOMINO teatro svečių Oresto ir Džildos Vaigauskų muzikinis reviu „Legendinės legendos“, turėjęs įvykti... --- //www.palangatic.lt/renginys/orestas-ir-dzilda-vaigauskai-muzikinis-reviu-legendines-legendos/date-20200524/ Palangos koncertų salė, Vytauto g. 43, Palanga, Palangoje
  • Kaina: 15.00 - 25.00
  • Plačiau