Orestas ir Džilda Vaigauskai. Muzikinis reviu „Legendinės legendos“

Orestas ir Džilda Vaigauskai. Muzikinis reviu „Legendinės legendos“

Muzikinis reviu – humoro šou

Mieli, mylimi, visada žavūs ir stebinantys aktoriai Ineta Stasiulytė ir Aistis Mickevičius kviečia artimiau susipažinti su savo kuriamais personažais, sparčiai populiarėjančiais visoje Lietuvoje  – tai legendarinis estrados duetas ORESTAS IR DŽILDA VAIGAUSKAI, kurie švenčia savo sceninės veiklos jubiliejų ir ta proga kviečia į savo muzikinį reviu „Legendinės legendos“.

Reviu – tai pramoginis vaidinimas, sudarytas iš atskirų teatro bei muzikos numerių. Kauniečių ORESTO IR DŽILDOS VAIGAUSKŲ muzikiniame reviu skambės auksinės estrados melodijos. Be to, liesis pokštai iš legendarinės poros asmeninio gyvenimo, o taip pat stebins muzikinės staigmenos, Legendinė Loterija ir fantastiški duetai su kitomis estrados legendomis.

Vieninteliai, nepakartojami ir anšlaginiai pasirodymai jau 2020-ųjų kovo 14 d. Kauno Filharmonijoje, kovo 21 d. Vilniuje, „Compensa“ koncertų salėje ir kovo 28 d. Palangos koncertų salėje.

  • Kovo 28 d.  nuo 19:00
2020-03-28 19:00 2020-03-28 19:00 Europe/Vilnius Orestas ir Džilda Vaigauskai. Muzikinis reviu „Legendinės legendos“ Muzikinis reviu – humoro šou Mieli, mylimi, visada žavūs ir stebinantys aktoriai Ineta Stasiulytė ir Aistis Mickevičius kviečia artimiau susipažinti su savo kuriamais personažais, sparčiai populiarėjančiais visoje Lietuvoje  – tai legendarinis estrados duetas ORESTAS IR DŽILDA VAIGAUSKAI, kurie švenčia... --- //www.palangatic.lt/renginys/orestas-ir-dzilda-vaigauskai-muzikinis-reviu-legendines-legendos/date-20200328/ Palangos koncertų salė, Vytauto g. 43, Palanga, Palangoje
  • Kaina: 15.00 - 25.00
  • Plačiau