Oldman akustiškai ● Andrius Zalieska - Zala

Oldman akustiškai ● Andrius Zalieska - Zala

Andrius Zalieska - Zala, geriau pažįstamas, kaip grupės "Arbata" vokalistas, idėjinis vadas bei dvasinis guru, kviečia į savo akustinį koncertą. Kaip pats sakė, truputį pakalbėsim, truputį pagrosim, truputį padainuosim, aptarsime visus rūpesčius meilės fronte ir pasidžiaugsime pasiektais rezultatais. Ateikite įsitikinti ir suprasti, kad širdis nori to, ko nori.

https://soundcloud.com/andrius-zalieska

Kultūrinis mokestis - 5 Eur.

Staliukus rezervuokite:
soc. medijos tinklų pagalba, telefonu +37061130144
arba el.paštu info@oldman.lt

Renginio metu bus fotografuojama ir nuotraukos skelbiamos Oldman paskyroje, jeigu nepageidaujate būti fotografuojami, prašome apie tai iš anksto pranešti fotografui arba renginio organizatoriams.

  • 2019-06-15  nuo 21:00
2019-06-15 21:00 2019-06-15 21:00 Europe/Vilnius Oldman akustiškai ● Andrius Zalieska - Zala Andrius Zalieska - Zala, geriau pažįstamas, kaip grupės "Arbata" vokalistas, idėjinis vadas bei dvasinis guru, kviečia į savo akustinį koncertą. Kaip pats sakė, truputį pakalbėsim, truputį pagrosim, truputį padainuosim, aptarsime visus rūpesčius meilės fronte ir pasidžiaugsime pasiektais rezultatais. Ateikite įsitikinti ir suprasti,... --- //www.palangatic.lt/renginys/oldman-akustiskai-andrius-zalieska-zala/date-20190615/ Oldman, Jūratės g. 2A, Palanga, Palangoje
Kiti muzikos renginiai