Oldman akustiškai ● Adomas & Vytas Blues

Oldman akustiškai ● Adomas & Vytas Blues

Ateina laikas, kai reiktų sustoti ir pasidžiaugti. Mes Jus kviečiame sustoti ir nusikelti į laikus, kai visko buvo mažiau, kai viskas vyko romantiškiau ir asmeniškiau. Siūlome nusikelti į laikus, kai norint išgirsti muziką, reikdavo klausytis radijo, turėti patefoną, nukeliautį į artimiausią "juke joint'ą" arba ieškoti gatvės atlikėjų.

Kelionėje laiku Jus lydės Vytas ir Adomas, grojantys ir dainuojantys akustinį bliuzą.

Apie bliuzą pasakoti nereikia, tai - jausmo muzika. Ją reikia klausyti, tad ateikite, paklausykite, o Vytas ir Adomas padės Jums išgirsti ir pamilti bliuzą taip, kaip jie patys myli.

Nuo seniausių delta bliuzo šaknų ir Son House ar Robert Johnson iki naujesnių bliuzo atlikėjų bei vienas kitas autorinis kūrinys - štai kas jūsų laukia „Oldman“.

Kultūrinis mokestis - 4 Eur.

Vietas rezervuokite:
soc. medijos tinklų pagalba, telefonu +37061130144
arba el.paštu info@oldman.lt

  • 2019-08-24  nuo 21:00
2019-08-24 21:00 2019-08-24 21:00 Europe/Vilnius Oldman akustiškai ● Adomas & Vytas Blues Ateina laikas, kai reiktų sustoti ir pasidžiaugti. Mes Jus kviečiame sustoti ir nusikelti į laikus, kai visko buvo mažiau, kai viskas vyko romantiškiau ir asmeniškiau. Siūlome nusikelti į laikus, kai norint išgirsti muziką, reikdavo klausytis radijo, turėti patefoną, nukeliautį į artimiausią "juke joint'ą"... --- //www.palangatic.lt/renginys/oldman-akustiskai-adomas-vytas-blues/date-20190824/ Oldman, Jūratės g. 2A, Palanga, Palangoje
  • Kaina: 4.00
  • Plačiau