NKL: „Palangos Kuršiai“ - Mažeikių „Ereliai“

NKL: „Palangos Kuršiai“ - Mažeikių „Ereliai“

Neturėdami daug laiko atsikvėpti po sunkių išbandymų „Kuršiai“ jau šį ketvirtadienį stoja į kovą prieš Mažeikių „Erelius“. Nagais ir dantimis į pirmąją pergalę besikabinsiantys mažeikiškiai sieks kaip reikiant įdrėksti net 3 rungtynes per 6 dienas sužaisiantiems tvirtovės šeimininkams. Nepaisant nieko, apsišarvavę TAVO palaikymu privalome iš „Palangos Kuršių“ valdų atbaidyti sparnuotuosius svečius!

Rungtynės - kaip visada NEMOKAMOS!

Be dvikovos krepšinio aikštelėje visų susirinkusių taip pat laukia atlikėja Patricija Šleiniūtė , žaviosios BC Palangos Kuršių šokėjos  bei smagūs partnerių žaidimai su prizais TAU!

Sirgalių patogumui arenoje bus galima įsigyti gaiviųjų gėrimų, kavos bei užkandžių, taip pat ir BC Palangos Kuršiai atributikos. Dalinkis šiuo įvykiu su savo draugais, būtinai atsivesk juos kartu ir susitinkam jau ketvirtadienį!

  • 2019-10-10  nuo 17:45
2019-10-10 17:45 2019-10-10 17:45 Europe/Vilnius NKL: „Palangos Kuršiai“ - Mažeikių „Ereliai“ Neturėdami daug laiko atsikvėpti po sunkių išbandymų „Kuršiai“ jau šį ketvirtadienį stoja į kovą prieš Mažeikių „Erelius“. Nagais ir dantimis į pirmąją pergalę besikabinsiantys mažeikiškiai sieks kaip reikiant įdrėksti net 3 rungtynes per 6 dienas sužaisiantiems tvirtovės... --- //www.palangatic.lt/renginys/nkl-palangos-kursiai-mazeikiu-ereliai/date-20191010/ Palangos sporto arena, Sporto g. 3, Palanga, Palangoje