NKL: BC „Palangos Kuršiai“ - Joniškio „Delikatesas“

NKL: BC „Palangos Kuršiai“ - Joniškio „Delikatesas“

Įspūdingą kovą kiekviename mūšyje demonstruojantys „Palangos Kuršiai“ jau ŠĮ KETVIRTADIENĮ namuose, savo bendražygių palaikomi, susigrums su Joniškio „Delikateso“ krepšininkais!  Abejos komandos turi vienodą pergalių ir pralaimėjimų santykį, o jų kariams pergalė nėra egzotiškas delikatesas, tad laukia arši kova, po kurios triumfuos tik vieni, norėsiantys to labiau. Noras nugalėti rungtyniaujant savo sirgalių akivaizdoje – visada milžiniškas ir didėjantis proporcingai su TAVO palaikymu. Tad nedvejok ir siek pergalės kartu, jau šį ketvirtadienį, Palangos arenoje!

Įėjimas – NEMOKAMAS!

Rungtynių ilgosios pertraukos metu Tavęs laukia lietuviškosios šokių grupės Banguolis Palanga pasirodymas! Taip pat, kaip visada žaisime smagius žaidimus su mūsų įsteigtais prizais! Tavo patogumui arenoje Max Coffee pasiūlys įsigyti kavos, arbatos gaiviųjų gėrimų bei užkandžių, o BC Palangos Kuršiai - komandos atributikos.

Dalinkis šiuo įvykiu su savo draugais, būtinai atsivesk juos kartu ir susitinkame jau greitai!

  • 2019-11-14  nuo 18:15
2019-11-14 18:15 2019-11-14 18:15 Europe/Vilnius NKL: BC „Palangos Kuršiai“ - Joniškio „Delikatesas“ Įspūdingą kovą kiekviename mūšyje demonstruojantys „Palangos Kuršiai“ jau ŠĮ KETVIRTADIENĮ namuose, savo bendražygių palaikomi, susigrums su Joniškio „Delikateso“ krepšininkais!  Abejos komandos turi vienodą pergalių ir pralaimėjimų santykį, o jų kariams pergalė nėra... --- //www.palangatic.lt/renginys/nkl-bc-palangos-kursiai-joniskio-delikatesas/date-20191114/ Palangos sporto arena, Sporto g. 3, Palanga, Palangoje