Nikolajus Gladskich (kontratenoras) su programa JazzAntique

Nikolajus Gladskich (kontratenoras) su programa JazzAntique

JazzAntique - unikalus ir drąsus jauno talentingo dainininko Nikolajaus Gladskich eksperimentas, kur muzikantai improvizuoja, keisdami XVII ir XVIII amžiaus kūrinių ritminę struktūrą. Baroko epochos kūriniams puikiai tinka svingo, bliuzo ir latino muzikinės formos. Programoje taip pat skambės ir džiazo standartai.

Projektas įpatingas tuo, kad solistas yra kontratenoras - aukščiausias vyriškas balsas, tikras baroko epochos simbolis.

Atlikėjas Nikolajus Gladskich - ypač reto, kerinčio balso savininkas, savo kūryboje jungia klasikinio operos dainavimo ir šiuolaikinių vokalinių žanrų tradicijas. Muzikinį išsilavinimą jis įgijo Olandijoje, Hagos karališkojoje konservatorijoje. Jo talentas vertinamas ir pripažintas pasaulyje. Jis yra nacionalinių ir tarptautinių konkursų laureatas, o šiemet jis gavo net du Kanų festivalio apdovanojimus -- už geriausią trumpą muzikinį filmą ir už geriausią vyro vaidmenį.

Dabar ir Lietuvos klausytojai turi galimybę išgirsti ir pamatyti šį nuostabų atlikėją.

Bilietus galima įsigyti internetu www.ticketmarket.lt bei PayPost kioskuose.

  • 2018-02-17  nuo 19:00
2018-02-17 19:00 2018-02-17 19:00 Europe/Vilnius Nikolajus Gladskich (kontratenoras) su programa JazzAntique JazzAntique - unikalus ir drąsus jauno talentingo dainininko Nikolajaus Gladskich eksperimentas, kur muzikantai improvizuoja, keisdami XVII ir XVIII amžiaus kūrinių ritminę struktūrą. Baroko epochos kūriniams puikiai tinka svingo, bliuzo ir latino muzikinės formos. Programoje taip pat skambės ir džiazo standartai. Projektas įpatingas tuo,... --- //www.palangatic.lt/renginys/nikolajus-gladskich-kontratenoras-su-programa-jazzantique/date-20180217/ Palangos kurhauzo salė, Grafų Tiškevičių al. 1, Palanga, Palangoje
  • Kaina: 11.00 - 16.00
Daugiau informacijos