Nemokamas seminaras „Įvadas į dėmesingu įsisąmoninimu grįstą streso valdymą“

Nemokamas seminaras „Įvadas į dėmesingu įsisąmoninimu grįstą streso valdymą“

Kviečiame į nemokamą seminarą skirtą visiems besidomintiems streso mažinimu kasdieniame savo gyvenime.

Jeigu Jūsų tikslų sąraše 2017 m. yra punktas „išmokti valdyti stresą“, tai 2017 m. sausio 10 d. seminaras „Įvadas į dėmesingu įsisąmoninimu grįstą streso valdymą“ yra skirtas kaip tik Jums.

Seminaro data ir laikas: 2017 m. sausio 10 d. 17.30 val.

Seminaro vieta: LSMU Elgesio medicinos instituto konferencijų salėje, Šliūpo g. 7, Palanga.

Lektoriai: LSMU elgesio medicinos darbuotojai sveikatos psichologė, kognityvinės elgesio terapijos psichoterapeutė Alicja Juškienė ir klinikinis psichologas Julius Burkauskas, kognityvinės elgesio terapijos psichoterapeutas.

Kaina: nemokamai.

Registracija: BŪTINA! Užpildant formą https://goo.gl/forms/D5OEzqxGl9HdfP683%20

Kam: Seminaras skirtas supažindinti su naujausiu moksliniais įrodymais grįstu metodu – dėmesingu įsisąmoninimu (angl. mindfulness) bei praktinio jo taikymo galimybėmis. Seminaro dalyviai bus supažindinami su šio metodo pagrindiniais principais, moksliniu pagrindimu, praktinio pritaikymo galimybėmis ir nauda. Seminaro metu dalyviai praktiškai išbandys dėmesingo įsisąmoninimo pratimus, bei bus supažindinami su 8 savaičių Dėmesingu įsisąmoninimu grįsto streso valdymo (angl. mindfulness) programa.

Dėmesingas įsisąmoninimas (angl. mindfulness) plačiai paplito visame pasaulyje kaip psichologinė priemonė padedanti šiuolaikiniam žmogui susidoroti su modernaus gyvenimo keliamais iššūkiais. Dėmesingas įsisąmoninimas ne tik naudojamas psichoterapijoje, bet ir taikomas sveikiems asmenims, siekiantiems stiprinti gebėjimą valdyti stresą, gerinti darbo ir gyvenimo kokybę, geriau suvokti save, savo jausmus ir siekius, mokyti tvarkytis su fiziniu ir psichologiniu diskomfortu, lavinti kūrybingumą bei apskritai gyventi išmintingesnį ir laimingesnį gyvenimą. Dėmesingo įsisąmoninimo nauda fizinei  ir psichinei sveikatai bei darbingumo didinimui pagrįsta daugybe mokslinių tyrimų. Ši programa praktiškai taikoma ir verslo pasaulyje, tokiose milžiniškose korporacijose kaip FACEBOOK, APPLE ar GOOGLE.

Seminarai Kretingoje ir Klaipėdoje:

  • 2017 m. sausio 17 d. 17.15 val., Kretingos rajono švietimo centre, J. Pabrėžos g. 8, Kretingoje.

Registracija: rima.ramoskiene@kretingosrsc.lt arba tel. 864693545

  • 2017 m. sausio 18 d. 17 val., KU HUMF 204 a., S. Nėries g. 5, Klaipėdoje.

Registracija: http://www.ku.lt/humf/category/renginiai

  • 2017-01-10  nuo 17:30
2017-01-10 17:30 2017-01-10 17:30 Europe/Vilnius Nemokamas seminaras „Įvadas į dėmesingu įsisąmoninimu grįstą streso valdymą“ Kviečiame į nemokamą seminarą skirtą visiems besidomintiems streso mažinimu kasdieniame savo gyvenime. Jeigu Jūsų tikslų sąraše 2017 m. yra punktas „išmokti valdyti stresą“, tai 2017 m. sausio 10 d. seminaras „Įvadas į dėmesingu įsisąmoninimu grįstą streso valdymą“ yra skirtas kaip tik Jums.... --- //www.palangatic.lt/renginys/nemokamas-seminaras-ivadas-i-demesingu-isisamoninimu-grista-streso-valdyma/date-20170110/ LSMU Elgesio medicinos instituto klinikos konferencijų salė, J. Šliūpo g. 7, Palanga, Palangoje
  • LSMU Elgesio medicinos instituto klinikos konferencijų salė
  • J. Šliūpo g. 7
  • Žemėlapis
  • Nemokamas