Nemokama bandomoji jogos pamoka

Nemokama bandomoji jogos pamoka

Kviečiame į nemokamą bandomąją Hatha jogos pamoką! Jogoje nereikia varžytis, kas lankstesnis, stipresnis ar gražesnis. Tai kelionė į save. Atvykite - pabandykite, pažiūrėkite ar jums ši praktika tinka ir patinka.

Klasikinės Hatha jogos pamokose atliekami įvairūs tempimo pratimai (asanos), kurie sistemingai atpalaiduoja kūne esančias įtampas, stiprina kūną, didina jo ištvermę ir lankstumą. Kvėpavimo pratimai (pranajama) didina plaučių tūrį ir padeda valdyti stresą. Pamokos pabaigoje -atsipalaidavimo pratimai, kurie leidžia pajusti vidinę ramybę.

Po pamokos - vaišiname arbata.

  • 2019-06-08  11:00 - 12:30
2019-06-08 11:00 2019-06-08 12:30 Europe/Vilnius Nemokama bandomoji jogos pamoka Kviečiame į nemokamą bandomąją Hatha jogos pamoką! Jogoje nereikia varžytis, kas lankstesnis, stipresnis ar gražesnis. Tai kelionė į save. Atvykite - pabandykite, pažiūrėkite ar jums ši praktika tinka ir patinka. Klasikinės Hatha jogos pamokose atliekami įvairūs tempimo pratimai (asanos), kurie sistemingai atpalaiduoja kūne esančias... --- //www.palangatic.lt/renginys/nemokama-bandomoji-jogos-pamoka/date-20190608/ Pajūrio jogos studija, Virbališkės takas 5A, Palanga, Palangoje