Nelly Paltinienės biografinės knygos „Tu ateik į pasimatymą“ pristatymas

Nelly Paltinienės biografinės knygos „Tu ateik į pasimatymą“ pristatymas

Liepos 24 d. 18 val. kviečiame į Nelly Paltinienės biografinės knygos „Tu ateik į pasimatymą“ pristatymą, kuris vyks Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos Palangos vasaros skaitykloje (Vytauto g. 72, Palanga).
 
2020-ųjų vasario 29-ąją Nelly Paltinienė iškeliavo anapus, palikusi atvirus pasakojimus apie savo gyvenimą, kurie ir sugulė į knygą.
 
Knygoje – apie mažytės Nelly kovą dėl išlikimo karo mėsmalėje. Apie tai, kaip pati dar vaikas tapo mama. Apie beribę aistrą scenai ir jai atiduotus šešiasdešimt ketverius metus. Apie tai, kodėl per koncertą persirengdavo penkis ar šešis kartus. Apie vyrą, kurį nutarė padaryti laimingą. Apie skausmingą sprendimą išvykti gyventi į Vokietiją. Apie bisą po biso, glėbius gėlių ir gandus, ko gero, nenutilsiančius, kol gyvi jos gerbėjai.
 
Nelly Paltinienės biografinės knygos „Tu ateik į pasimatymą“ pristatyme dalyvaus knygos autorė, BALTO leidybos namų redaktorė Irma Laužikaitė, scenos legendos bendražygiai ir draugai.
 
SVARBU! Laikantis saugumo reikalavimų žiūrovai įleidžiami ne anksčiau nei likus 15 min. iki renginio. Lankytojai, turintys ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligų požymių, į renginį neįleidžiami. Dalyviams būtina dėvėti apsaugines (medicinines) veido kaukes arba respiratorius, laikytis saugaus atstumo, naudotis rankų dezinfekcijos priemonėmis. Atėjus į renginį bus privaloma užpildyti COVID-19 anketą. Atsiprašome už nepatogumus.
  • 2021-07-24  nuo 18:00
2021-07-24 18:00 2021-07-24 18:00 Europe/Vilnius Nelly Paltinienės biografinės knygos „Tu ateik į pasimatymą“ pristatymas Liepos 24 d. 18 val. kviečiame į Nelly Paltinienės biografinės knygos „Tu ateik į pasimatymą“ pristatymą, kuris vyks Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos Palangos vasaros skaitykloje (Vytauto g. 72, Palanga).   2020-ųjų vasario 29-ąją Nelly Paltinienė iškeliavo anapus, palikusi atvirus pasakojimus... --- //www.palangatic.lt/renginys/nelly-paltinienes-biografines-knygos-tu-ateik-i-pasimatyma-pristatymas/date-20210724/ Palangos vasaros skaitykla, Vytauto g. 72, Palanga, Palangoje
Kiti kiti renginiai