Neda ir Olegas Ditkovskis su grupe

Neda ir Olegas Ditkovskis su grupe

Prie, daugiau nei dešimtmetį gyvuojančio neišskiriamo dueto muzikantės ir daininkės Nedos Malūnavičiūtės , bei aktoriaus Olego Ditkovskio prisijungė aukščiausios klasės lietuvių pramoginės muzikos meistrai.

Vytautas Labutis - Nedos bendražygis jau beveik 30 metų, kartu dalyvavęs su Neda pačiuose įvairiausiuose projektuose ir net skirtinguose žanruose, grojantis pučiamaisiais instrumentais, Richardas Banys - talentingas ir jaunas pianistas bei Andrius Afinogenovas, kuris po ilgos muzikinės pertraukos sugrįžęs į sceną, bet ne mažiau muzikalus ir talentingas bosistas.

Džiazo muzikantai Nedos ir Olego Ditkovskio atliekamą muziką papildo naujom spalvom, praturtindami pačias dainas subtiliom, bei veržliom improvizacijom.

Trijų profesionalų buvimas įneša naują prasmę.

Programoje skambės laiko patikrintos ir naujausios Olego Ditkovskio, Andriaus Kulikausko, bei Andriaus Borisevičiaus dainos, pagal įvairių poetų tekstus.

Dainos yra apie vyro ir moters požiūrį į amžinąsias vertybes - meilę, liūdesį ir net mirtį.

  • 2020-01-24  nuo 20:00
2020-01-24 20:00 2020-01-24 20:00 Europe/Vilnius Neda ir Olegas Ditkovskis su grupe Prie, daugiau nei dešimtmetį gyvuojančio neišskiriamo dueto muzikantės ir daininkės Nedos Malūnavičiūtės , bei aktoriaus Olego Ditkovskio prisijungė aukščiausios klasės lietuvių pramoginės muzikos meistrai. Vytautas Labutis - Nedos bendražygis jau beveik 30 metų, kartu dalyvavęs su Neda pačiuose įvairiausiuose... --- //www.palangatic.lt/renginys/neda-ir-olegas-ditkovskis-su-grupe/date-20200124/ Muzikos klubas „Vandenis“, Birutės al. 47, Palanga, Palangoje info@vandenis.lt
  • Kaina: 25.00
  • Plačiau