Naujųjų metų vakaras istorinėje grafų Tiškevičių viloje „Komoda“

Naujųjų metų vakaras istorinėje grafų Tiškevičių viloje „Komoda“

Jei tik galimybės tai leis, kviečiame praleisti Naujųjų metų vakarą drauge su mumis istorinėje grafų Tiškevičių Viloje Komodoje, Palangoje.

Kartu pasinersime į kelionę laiku ir kviesime nukeliauti į bene istorijoje garsiausio, romantiškiausio kada nors egzistavusio kruizinio laivo, Titaniko, širdį.

Pirmosios klasės keleivių šventinį vakarą lydės laivo kapitonas, vienas talentingiausių Lietuvos aktorių, Martynas Nedzinskas.

Drauge su juo bei bendrakeleiviais prisiminsime nedylančias pirmosios meilės istorijas. Klausysimės nostalgiškos muzikos, juoksimės, supratę, jog laikrodžiui mušant vidurnaktį, šiuose metuose paliksime tai, kas nebereikalinga, gali būti vandens nuplauta.

Saugiai prisišvartavę kitame, 2022 metų krante, palinkėsime vieni kitiems vilties ir bendrystės.

Vakaro metu atkursime ir dalysimės istoriniu Titaniko prabangiosios vakarienės valgiaraščiu. Jūsų laukia kruopščiai ir su meile parinkta, laiko patikrinta penkių patiekalų degustacija. Trys prie maisto priderinti, klasika anuomet tapę gėrimai.

Kviečiame rezervuoti vienos įdomiausių metų kelionių vietas - info@vilakomoda.lt

Vakaro indėlis svečiui (degustacija bei gėrimai) - 148 eurai

Kartu keliauti pakviesime asmenis nuo 14 metų imtinai.

Renginio metu laikomasi visų su Covid-19 virusu susijusių, nustatytų ribojimų.

Renginio metu gali būti fotografuojama bei filmuojama.

  • 2021-12-31
2021-12-31 2021-12-31 Europe/Vilnius Naujųjų metų vakaras istorinėje grafų Tiškevičių viloje „Komoda“ Jei tik galimybės tai leis, kviečiame praleisti Naujųjų metų vakarą drauge su mumis istorinėje grafų Tiškevičių Viloje Komodoje, Palangoje. Kartu pasinersime į kelionę laiku ir kviesime nukeliauti į bene istorijoje garsiausio, romantiškiausio kada nors egzistavusio kruizinio laivo, Titaniko, širdį. Pirmosios... --- //www.palangatic.lt/renginys/naujuju-metu-vakaras-istorineje-grafu-tiskeviciu-viloje-komoda/date-20211231/ Vila „Komoda“, Meilės al. 5, Palnga, Palanga, Palangoje info@vilakomoda.lt