Naujojo formato šou „Muzika tamsoje“. Orkestras „Peterburgo virtuozai“

Naujojo formato šou „Muzika tamsoje“. Orkestras „Peterburgo virtuozai“

Balandžio 28 d., Palanga, Palangos koncertų salė, 16:00 val.

Orkestras "Peterburgo virtuozai"
Naujojo formato šou „Muzika tamsoje“- tai gyvo garso simfoninė klasika, amžinai žaliuojantis džiazas ir worldmusic su vizualinių efektų sinergija, 3D, motion ir grafika. Atgijantys paveikslai ir realus visatos filmavimas.

Visiškoje tamsoje „Peterburgo virtuozai“ atlieka sudėtingiausius simfoninius ir operos kūrinius. Muzika tamsoje, klasika kaip tarpininkai tarp žmogaus ir kosmoso. Savo įkūnijimu ši idėja suranda atgarsį tūkstančių žmonių, išgirdusių Jevgenijos Zimos Muziką tamsoje,  širdyse.

„Peterburgo virtuozai“, dalyvaujant Michailo teatro solistams, pristato savo Bacho, Vivaldžio, Verdžio, Faure, Ravelio, Belinio, Piazollos ir Geršvino begalybės interpretaciją. Geriausi neoklasikos kūriniai, rinktiniai didžiųjų kompozitorių šedevrai skambės tamsoje, kosminėje erdvėje, kurioje šviečia tik žvaigždės.

Idėjos autorė ir projekto meno vadovė- Jevgenija Zima
Muzika tamsoje

Kosminio amžinosios muzikos projekto misija yra atverti kiekvieno žiūrovo giliąsias asmenines emocijas, suteikti galimybę išgirsti savo asmeninę visatą. Meditacija po žvaigždėmis, transcendentinis panirimas į sąmonės gilumas.
Jūs pakilsite arčiau žvaigždžių!

Idėjos autorė, projekto meno vadovė- Jevgenija Zima
Kamerinis orkestras „Peterburgo virtuozai“
Michailo teatro solistai- Marija Litke ir Romanas Arndtas
Choreografija- TNT „Šokių“ projekto finalininkas Dmitrijus Oleinikovas
LV vizualinių efektų režisierius- Maksimas Šipačiovas

  • Balandžio 28 d.  nuo 16:00
2019-04-28 16:00 2019-04-28 16:00 Europe/Vilnius Naujojo formato šou „Muzika tamsoje“. Orkestras „Peterburgo virtuozai“ Balandžio 28 d., Palanga, Palangos koncertų salė, 16:00 val. Orkestras "Peterburgo virtuozai" Naujojo formato šou „Muzika tamsoje“- tai gyvo garso simfoninė klasika, amžinai žaliuojantis džiazas ir worldmusic su vizualinių efektų sinergija, 3D, motion ir grafika. Atgijantys paveikslai ir realus visatos... --- //www.palangatic.lt/renginys/naujojo-formato-sou-muzika-tamsoje-orkestras-peterburgo-virtuozai/date-20190428/ Palangos koncertų salė, Vytauto g. 43, Palanga, Palangoje
  • Kaina: 26.50 - 51.50
  • Plačiau