Naktis kalėjime. Dviračių žygis | Minam kartu!

Naktis kalėjime. Dviračių žygis | Minam kartu!

Mėgsti iššūkius? Nori išbandyti kažką naujo? Siūlome tau praleisti naktį kalėjime! Gulėti ant gultų arba geležinėje lovoje, valgyti kalėjimo maistą ir vykdyti budėtojo nurodymus. Karuostos kalėjimas pripažintas įspūdingiausiu, kaip JAV Alkatrasas. O mūsų dviračių žygis - unikali galimybė pasisemti neišdildomų įspūdžių!

Karuostos kalėjimas - vienintelis karinis kalėjimas Europoje, savo duris atvėręs turistams. Jis laikomas pačiu neįprasčiausiu ir netikėčiausiu viešbučiu pasaulyje.
Vaiduoklių medžiotojai iš JAV (Ghost Hunters International) Karuostos kalėjimą yra pavadinę labiausiai vaiduoklių apsėsta vieta pasaulyje.

Pamatysite karinį miestelį ir kalėjimą, kuris nepakitęs išliko nuo caro laikų. Sužinosite, kaip kalėjime gyveno įkalinti asmenys, apžiūrėsite įvairias įdomias ekspozicijas, tokias kaip Tarybų Sąjungos piliečio svetainė, Antrojo pasaulinio karo palikimas ir pan. Minam kartu!
--------------------------------
DALYVIŲ REGISTRACIJA: Birželio 8 d. nuo 9.30 val. Šventoji.
STARTAS: 10 val.
Dviračių žygis maršrutu Šventoji - Karuosta (~70 km).
Kelio danga - asfaltas. 80 % kelias, 15 % - dviračių takai.
Piknikas (turėti savo užkandžius).
Baltijos jūros bangų ošimas, Karostos molas, pasivaikščiojimas paplūdimyje, norintys galės ir maudytis (bus laisvas laikas).
Vakarienė kalėjime
Vakarinė ekskursija kalėjime su spec. elementais
Nakvynė Karuostos kalėjime.
Pusryčiai kalėjime
Liepojos kranto artilerijos baterijų apžiūrėjimas. Puiki vieta fotosesijai
Minam dviračiu Karuosta-Šventoji (~70 km).
GRĮŽIMAS: Birželio 9 d. ~20 val.
--------------------------------
SVARBU! N-18. Būtina turėti galiojantį asmens dokumentą. Dviratis turi atitikti KET reikalavimus.
--------------------------------
Bilietai birželio 8-9 d. išparduoti.

Į bilieto kainą įskaičiuota nakvynė, ekskursija, vakarienė ir pusryčiai.
--------------------------------

#MinamKartu - kitokie dviračių žygiai

  • 2019-06-08  nuo 09:30
2019-06-08 09:30 2019-06-08 09:30 Europe/Vilnius Naktis kalėjime. Dviračių žygis | Minam kartu! Mėgsti iššūkius? Nori išbandyti kažką naujo? Siūlome tau praleisti naktį kalėjime! Gulėti ant gultų arba geležinėje lovoje, valgyti kalėjimo maistą ir vykdyti budėtojo nurodymus. Karuostos kalėjimas pripažintas įspūdingiausiu, kaip JAV Alkatrasas. O mūsų dviračių žygis - unikali galimybė pasisemti neišdildomų... --- //www.palangatic.lt/renginys/naktis-kalejime-dviraciu-zygis-minam-kartu/date-20190608/ Šventoji, Šventoji, Palanga, Palangoje