Muzikinis operetės spektaklis „Išsipildžiusios svajonės istorija“

Muzikinis operetės spektaklis „Išsipildžiusios svajonės istorija“

Palangos Kurhauzo salėje birželio 23 dieną 18 valandą, liepos 25 dieną 18 valandą ir rugpjūčio 21 dieną 18 valandą vyks muzikinis operetės spektaklis „Išsipildžiusios svajonės istorija“. Taikomos nuolaidos bilietams: senjorams, studentams ir su palangiškio kortele. Bilietus galima įsigyti Bilietai.Lt bei Palango Kurhauze, kreiptis telefonu 8-688 75621.

Spektaklyje skamba žinomiausios melodijos iš žiūrovų pamėgtų operečių „Silva“, „Čigonų baronas“, „Cirko princesė“ ir kt. Visą šią užburinčią muziką jungia romantiška dviejų herojų: gatvės šokėjos ir kilmingo grafo meilės istorija. Tokia meilės istorija buvo negalima XX a. pradžioje dėl luomų skirtumų. Bet didžiulė operetės herojų meilė įveikia gyvenimo siunčiamus nesusipratimus, išbandymus ir spektaklio pabaigoje triumfuoja meilė.

Spektaklio solistai Gražina Skinderytė – Kurnickienė (sopranas) ir Lietuvos Nacionalinio operos ir baleto teatro emeritas Vytautas Kurnickas (tenoras) scenoje meistriškai įkūnija operetės personažus ir dovajona dalelę tikros savo meilės istorijos. Šie solistai yra duetas ne tik scenoje, bet ir gyvenime. Kaip ir operetės herojams, jiems kažkada taip pat teko įveikti gyvenimo išbandymus tam, kad jie galėtų būti kartu. Nors gyvename jau XXI amžiuje, vis dar egzistuoja tam tikros normos, dėka kurių kai kurios meilės istorijos yra viešai aptarinėjamos.

Palangoje „Išsipildžiusios svajonės istorija“ skambės jau 20-tą, 21-ą ir 22-rą kartą. Visi spektakliai iki šiol vykę įvairiuose Lietuvos miestuose sulaukė didžiulio žiūrovų susidomėjimo, buvo bisuojami. Solistai teigia, kad šio spektaklio populiarumą ir sėkmę lemia trys dalykai: „Išskirtinė operečių muzika, begalinė mūsų meilė tam, ką darome ir mūsų pačių meilės istorija. Visi mėgsta operetę, žiūrovai visada jaučia, kai atlikėjas atiduoda begalinę meilę tam ką daro ir be to – žiūrovai mėgsta tikras istorijas. Visa tai yra mūsų spektaklyje.“ (Gražina ir Vytautas)

Operetės spektaklio „Išsipildžiusios svajonės istorija“ premjera įvyko 2019 metų rugpjūčio 9 dieną Vilniaus Mokytojų namų kiemelio scenoje. Visos premjeros pajamos buvo paaukotos Nacionaliniam vėžio institutui, siekiant paremti ir palaikyti vėžiu sergančius pacientus, jų šeimas bei juos gydančius medikus. Gražina Skinderytė – Kurnickienė gana anksti neteko savo tėvų dėl šios klastingos ligos, todėl gerai supranta ką išgyvena vėžiu sergančių žmonių šeimos.

  • 2021-08-21  nuo 18:00
2021-08-21 18:00 2021-08-21 18:00 Europe/Vilnius Muzikinis operetės spektaklis „Išsipildžiusios svajonės istorija“ Palangos Kurhauzo salėje birželio 23 dieną 18 valandą, liepos 25 dieną 18 valandą ir rugpjūčio 21 dieną 18 valandą vyks muzikinis operetės spektaklis „Išsipildžiusios svajonės istorija“. Taikomos nuolaidos bilietams: senjorams, studentams ir su palangiškio kortele. Bilietus galima įsigyti Bilietai.Lt bei Palango... --- //www.palangatic.lt/renginys/muzikinis-operetes-spektaklis-issipildziusios-svajones-istorija/date-20210821/ Palangos kurhauzo teatro salė, Grafų Tiškevičių alėja 1, Palanga 00135, Lithuania, Palanga, Palangoje
  • Kaina: 7.00 - 15.00
Kiti muzikos renginiai