MT Music. Gyvo garso koncertas

MT Music. Gyvo garso koncertas

MT Music - tai gyvo garso muzikos grupė iš Lietuvos uostamiesčio. Iš pradžių neįpareigojančiai susibūrusi iš didelės meilės gyvai muzikai, geram bliuzui, džiazui ir pop rockui, dabar ši grupė skaičiuoja dešimtis koncertų, festivalių, miesto švenčių ar pasirodymų privačiuose vakarėliuose.

Šios grupės balsas - jauna, energinga ir nepaprastai talentinga atlikėja bei dainų autorė Vyte Mi. Ji - Stasio Šimkaus konservatorijos absolventė, vėliau studijavo džiazo vokalą Lietuvos Teatro ir Muzikos Akademijoje. Esame tikri, kad jos neeilinis, sodraus, ir ausis masažuojantis balso tembras nepaliks abejingų. Gruodžio 18-tosios vakarui grupė jums paruošė specialią gyvos muzikos programą nuo gero pop rocko iki džiazuojančio bliuzo. Laukiame jūsų ir sakome iki pasimatymo.

  • Gruodžio 18 d.  nuo 20:00
2021-12-18 20:00 2021-12-18 20:00 Europe/Vilnius MT Music. Gyvo garso koncertas MT Music - tai gyvo garso muzikos grupė iš Lietuvos uostamiesčio. Iš pradžių neįpareigojančiai susibūrusi iš didelės meilės gyvai muzikai, geram bliuzui, džiazui ir pop rockui, dabar ši grupė skaičiuoja dešimtis koncertų, festivalių, miesto švenčių ar pasirodymų privačiuose vakarėliuose.... --- //www.palangatic.lt/renginys/mt-music-gyvo-garso-koncertas/date-20211218/ Vaidilutė, Meilės al. 38, Palanga, Palangoje