Moscow City Ballet - Spragtukas

Moscow City Ballet - Spragtukas

Jau tapo gražia tradicija, kad kiekvieną žiemą, šventiniu laikotarpiu, Lietuvoje savo gastroles surengia viena labiausiai gastroliuojančių baleto trupių pasaulyje „Moscow City Ballet“. Šiemet trupė pristatys vieną populiariausių kalėdinio laikotarpio istorijų – klasikinį Piotro Čaikovskio baletą „Spragtukas“.

Baleto, kurio premjera įvyko dar 1892 m. Sankt Peterburge, libretas sukurtas pagal A. Diuma parengtą E. T. A. Hofmano pasakos „Spragtukas ir pelių karalius“ adaptaciją. Jo autoriai – Marius Petipa, įtakingiausias klasikinio baleto kūrėjas ir baletmeisteris, bei Levas Ivanovas. Dviejų dalių istorija pasakoja Spragtuko, atgijusio stebuklų kupiną Kalėdų naktį, istoriją ir gėrio pergalę prieš piktąjį Pelių karalių bei jo kariauną.

Pernai atšventusi savo veiklos 30 metų jubiliejų, „Moscow City Ballet“ yra viena sėkmingiausių baleto meistrų trupių pasaulyje, savo šokio precizika ir jausmingumu žavinti tiek išrankius meno ekspertus, tiek pradedančius pažintį su šokio menu žiūrovus. Profesionalumas, atsidavimas profesijai ir stiprus klasikinis repertuaras – tai daro „Moscow City Ballet“ viena iš labiausiai atpažįstamų baleto trupių pasaulyje.

Gražiausia Kalėdų pasaka „Moscow City Ballet“ spektaklyje „Spragtukas“ atgims gruodžio 25 d. Mažeikių kultūros centre, gruodžio 27 d. Šiaulių arenoje, 28 d. – Palangos koncertų salėje, gruodžio 30 d. – Kauno „Žalgirio“ arenoje ir Naujųjų metų naktį Vilniaus koncertų salėje „Compensa“.

  • 2019-12-28  nuo 19:00
2019-12-28 19:00 2019-12-28 19:00 Europe/Vilnius Moscow City Ballet - Spragtukas Jau tapo gražia tradicija, kad kiekvieną žiemą, šventiniu laikotarpiu, Lietuvoje savo gastroles surengia viena labiausiai gastroliuojančių baleto trupių pasaulyje „Moscow City Ballet“. Šiemet trupė pristatys vieną populiariausių kalėdinio laikotarpio istorijų – klasikinį Piotro Čaikovskio baletą... --- //www.palangatic.lt/renginys/moscow-city-ballet-spragtukas-1/date-20191228/ Palangos koncertų salė, Vytauto g. 43, Palanga, Palangoje
  • Kaina: 22.00 - 32.00
  • Plačiau
Kiti muzikos renginiai