Monika Marija akustiškai

Monika Marija akustiškai

MONIKA MARIJA, tapusi geriausiu Lietuvos balsu, „Lietuvos balsas. Vaikai." bei „Lietuvos balsas. Senjorai." projektų mokytoja, kviečia į jaukų susitikimą. Atlikėja ne kartą įrodė, kad muzikos kalba galima pasiekti bet kurį klausytoją, o iš Monikos kviečiame semtis ne tik skardaus balso skambesio, bet ir atvirumo, nuoširdumo, gebėjimo pasijuokti iš savęs ar komiškai susiklosčiusių gyvenimiškų situacijų.

Akustiniu skambesiu nuaidės autoriniai Monikos Marijos kūriniai ir kiti singlai iš debiutinio albumo.

Šviesus skambesys ir šmaikštūs pasakojimai apie Monikos sukurtų dainų gimimą pasitiks VANDENIO muzikos klubo svečius kovo 14 d., 20 val. Paragukite šaltos jūros ir šiltos muzikos derinio.

  • Gegužės 15 d.  nuo 20:00
2020-05-15 20:00 2020-05-15 20:00 Europe/Vilnius Monika Marija akustiškai MONIKA MARIJA, tapusi geriausiu Lietuvos balsu, „Lietuvos balsas. Vaikai." bei „Lietuvos balsas. Senjorai." projektų mokytoja, kviečia į jaukų susitikimą. Atlikėja ne kartą įrodė, kad muzikos kalba galima pasiekti bet kurį klausytoją, o iš Monikos kviečiame semtis ne tik skardaus balso skambesio, bet ir atvirumo,... --- //www.palangatic.lt/renginys/monika-marija-akustiskai-3/date-20200515/ Muzikos klubas „Vandenis“, Birutės al. 47, Palanga, Palangoje info@vandenis.lt
  • Kaina: 21.20