Monika Marija akustiškai

Monika Marija akustiškai

MONIKA MARIJA, tapusi geriausiu Lietuvos balsu, visai netrukus pasirodysianti kaip „Lietuvos balsas. Vaikai." bei „Lietuvos balsas. Senjorai." projektų mokytoja, kviečia į jaukų susitikimą. Atlikėja ne kartą įrodė, kad muzikos kalba galima pasiekti bet kurį klausytoją, o iš Monikos kviečiame semtis ne tik skardaus balso skambesio, bet ir atvirumo, nuoširdumo.

Akustiniu skambesiu nuaidės prancūziška baladė, autoriniai Monikos Marijos kūriniai ir kiti singlai iš debiutinio albumo.

Šviesus skambesys ir šmaikštūs pasakojimai apie Monikos sukurtų dainų gimimą pasitiks VANDENIO muzikos klubo svečius rugsėjo 13 d., 20 val. Jaukūs rudens vakarai jau čia.

Durys – 19:30
Koncerto pradžia – 20:00
Bilietus platina: TIKETA, VANDENIS

  • Rugsėjo 13 d.  nuo 20:00
2019-09-13 20:00 2019-09-13 20:00 Europe/Vilnius Monika Marija akustiškai MONIKA MARIJA, tapusi geriausiu Lietuvos balsu, visai netrukus pasirodysianti kaip „Lietuvos balsas. Vaikai." bei „Lietuvos balsas. Senjorai." projektų mokytoja, kviečia į jaukų susitikimą. Atlikėja ne kartą įrodė, kad muzikos kalba galima pasiekti bet kurį klausytoją, o iš Monikos kviečiame semtis ne tik skardaus... --- //www.palangatic.lt/renginys/monika-marija-akustiskai-1/date-20190913/ Muzikos klubas „Vandenis“, Birutės al. 47, Palanga, Palangoje info@vandenis.lt