Monika Marija. Akustinis koncertas

Monika Marija. Akustinis koncertas

Monika Marija, tapusi geriausiu Lietuvos balsu, „Lietuvos balsas. Vaikai." bei „Lietuvos balsas. Senjorai." projektų mokytoja, kviečia į jaukų susitikimą. Atlikėja ne kartą įrodė, kad muzikos kalba galima pasiekti bet kurį klausytoją, o iš Monikos kviečiame semtis ne tik skardaus balso skambesio, bet ir atvirumo, nuoširdumo.

Akustiniu skambesiu nuaidės autoriniai Monikos Marijos kūriniai ir kiti singlai iš debiutinio albumo.

Šviesus skambesys ir šmaikštūs pasakojimai apie Monikos sukurtų dainų gimimą pasitiks Vandenio muzikos klubo svečius sausio 31 d., 20 val. Paragukite šaltos jūros ir šiltos muzikos derinio.

  • Sausio 31 d.  nuo 20:00
2020-01-31 20:00 2020-01-31 20:00 Europe/Vilnius Monika Marija. Akustinis koncertas Monika Marija, tapusi geriausiu Lietuvos balsu, „Lietuvos balsas. Vaikai." bei „Lietuvos balsas. Senjorai." projektų mokytoja, kviečia į jaukų susitikimą. Atlikėja ne kartą įrodė, kad muzikos kalba galima pasiekti bet kurį klausytoją, o iš Monikos kviečiame semtis ne tik skardaus balso skambesio, bet ir atvirumo,... --- //www.palangatic.lt/renginys/monika-marija-akustinis-koncertas-5/date-20200131/ Muzikos klubas „Vandenis“, Birutės al. 47, Palanga, Palangoje
  • Kaina: 20.00
  • Plačiau