Monica Abrego ir Hernan Romero (Meksika, JAV)

Monica Abrego ir Hernan Romero (Meksika, JAV)

Monica ABREGO (Meksika) ir Hernan ROMERO (JAV) – TU SUR… MI NORTE

„Ramybės“ žiūrovams jau gerai pažįstamas gitaristas virtuozas Hernan Romero pristatys savo naująją programą su žaviąja dainininke iš Meksikos Monica Abrego.

Programa pavadinta „Tu Sur… Mi Norte“ – tai muzikinė grožio, aistros, meilės sintezė, nostalgija tarp dviejų kultūrų, folkloro, garsų, istorijos ir kalbos. Virtuozas gitaristas, kompozitorius, Grammy laureatas Hernan Romero ir dainininkė Monica Abrego pasakos savo istoriją.

Monica Abrego viena labiausiai išskirtinių ir universalių Meksikos dainininkių, jos repertuare – opera, dainos ir populiarioji muzika. Monica Abrego dainavo prestižiškiausiose Europos, Afrikos ir Jungtinių Valstijų scenose su geriausiais orkestrais ir ansambliais. Muzikinis universalumas, skirtingi žanrai, apima ir tradicinę Meksikos muziką.

Dainininkė išleido albumus „Alma Mía“, „Canción Mexicana“, o šiuo metu ruošia albumą „Tu Sur ... Mi Norte...“.

Hernan Romero muzika tai kelionė į jausmų pasaulį – progresyvi ir pilna staigmenų. Jis grojo kartu su žymiais muzikantais – Stevi Nicks, Paco de Lucia, Al Di Meola, Alicia Keys ir daugybe kitų. Ypač glaudūs muzikiniai ryšiai jį sieja su gitaros didmeistriu Al Di Meola – Hernan padėjo įrašyti ne vieną šio muzikanto albumų. Lietuvoje Hernan Romero ne kartą koncertavo su saksofonininku Kęstučiu Vaiginiu, pristatydami projektą „Strings and Air“. Nuo flamenko iki džiazo ir ritmenbliuzo – tokia plati muzikos paletė atsiskleidžia soliniuose Hernano įrašuose ir projektuose su kitais muzikantais.

Bilietus galima įsigyti Tiketa sistemoje ir viloje "Ramybė" (Vytauto g. 54).
Bilietai rezervuojami telefonu 864846042 arba e-paštu info@klubasramybe.lt

  • 2019-04-21  nuo 19:00
2019-04-21 19:00 2019-04-21 19:00 Europe/Vilnius Monica Abrego ir Hernan Romero (Meksika, JAV) Monica ABREGO (Meksika) ir Hernan ROMERO (JAV) – TU SUR… MI NORTE „Ramybės“ žiūrovams jau gerai pažįstamas gitaristas virtuozas Hernan Romero pristatys savo naująją programą su žaviąja dainininke iš Meksikos Monica Abrego. Programa pavadinta „Tu Sur… Mi Norte“ – tai muzikinė... --- //www.palangatic.lt/renginys/monica-abrego-ir-hernan-romero-meksika-jav/date-20190421/ „Ramybės“ kultūros centras, Vytauto g. 35, Palanga, Palangoje info@klubasramybe.lt
  • Kaina: 20.00
  • Plačiau