Mindaugo Stubro džiazo trio (Lietuva-Slovėnija)

Mindaugo Stubro džiazo trio (Lietuva-Slovėnija)

Balandžio 21 d. (penktadienis) 20 val. Mindaugo Stubro džiazo trio (Lietuva-Slovėnija).

M.Stumbras/P.Smrdel/I.Kasikauskas Džiazo Trio

Tai tarptautinis džiazo trio suburtas iš trijų labai skirtingų, bet ir tuo pačiu vienu muzikiniu požiūriu susijusių atlikėjų. Būgnininkas Ignas Kasikauskas ir slovėnų kilmės kontrabosistas Peter Smrdel kartu groja jau kuris laikas. Nuo jų pažinties pradžios Romos džiazo festivalyje, jie turėję ne vieną koncertą. Šį kartą organizuodami turą, jie nusprendė pakviesti prisijungti gitaristą Mindaugą Stumbrą.

Šis trio atspindi įvairiais džiazo spalvas. Kadangi atlikėjai daug keliauja ir koncertuoja su įvairių džiazo žanrų kolektyvais, jų muzikinis požiūris ir supratimas yra platus ir šiuolaikiškas. Nors šiuos vyrukus būtų galima drąsiai vadinti modernaus džiazo ir šiuolaikinės muzikos propaguotojais, jie nespjauna į džiazo tradicijas. Grodami tradiciniu džiazo trio sąstatu stengiasi atrasti naujų idėjų ir spalvų, kurias perduoda klausytojui.

Mindaugas Stumbras yra džiazo gitaristas iš Vilniaus, šiuo metu koncertuojantis ir studijuojantis Didžiojoje Britanijoje. Jo atliekamos muzikos spektras labai platus, nuo tradicinio džiazo iki avangardo. Baigęs Vilniaus Konservatoriją ir studijavęs Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, kur ir susipažino su būgnininku Ignu, šiuo metu patirties semiasi Royal Conservatoire of Scotland. Ten studijuoja ir koncertuoja su pripažintais atlikėjais kaip Tommy Smith, Paul Towndrow, Alyn Cosker, Kevin Mackenzie, Mario Caribe, Fergus McCreadie. Mindaugas dažnai keliauja ir koncertuoja įvairiose Europos šalyse su pačiais įvairiausiais kolektyvais, tokias kaip MS Ensemble, Brave Noises, Tadas Pasaravicius Quartet, Tommy Smith‘s Orchestra, Vilnius Youth Orchestra. 2015 metais su grupe Brave Noises buvo pripažinti perspektyviausia Lietuvos džiazo grupe festivalyje Vilnius Jazz ir po poros metų išleido debiutinį albumą. 2016 metais laimėjo konkursą ,,Gitarų Šėlsmas“ ir buvo pripažintas geriausiu džiazo gitaristu.

Slovėnų kilmės kontrabosistas Peter Smrdel šiuo metu gyvena ir studijuoja Austrijoje. Aktyviai koncertuoja įvairiose pietų Europos šalyse, bei yra įrašęs nevieną albumą su tokiais atlikėjais kaip Nazzareno Zacconi ir Wicked Nation.

Ignas Kasikauskas yra vienas iš Lietuvos jaunosios kartos būgnininkų. Muzika pradėjo domėtis dar būdamas jaunas, bet sėsti prie instrumento išdrįso tik paauglystėje, tačiau vos prilietęs būgnų lazdeles suprato, kad nori siekti profesionalaus muzikanto kelio. Jau sekančiais metais pradėjo mokytis Vilniaus Tallat-Kelpšos Konservatorijoje, o šiuo metu tęsia studijas Vilniaus Muzikos ir Teatro Akademijoje, Arkadijaus Gotesmano klasėje. Muzikantas neretai semiasi patirties užsienio workshop'uose(Italijoje, Danijoje, Suomijoje). Grojamos muzikos spektras labai platus - nuo pop ar metalo iki laisvojo ir mainstreaminio džiazo. Muzikantas yra grojęs su Lietuvoje ir užsienyje puikiai žinomais muzikantais: Arnu Mikalkėnu, Eugenijum Kanevičium, Tomu Razmum, Arkadijum Gotesmanu ir daugeliu kitų džiazo muzikantų bei projektų. Grojo džiazo festivaliuose: Roma Summer Jazz Festival, Vilnius Jazz, Vilnius Mama Jazz, Kaunas jazz.

 • Mindaugo Stubro džiazo trio (Lietuva-Slovėnija)
 • Mindaugas Stumbras (gitara)
 • Peter Smrdel (kontrabosas)
 • Ignas Kasikauskas (mušamieji)

Bilietus galima įsigyti sistemoje TIKETA.LT ir viešbučio „Vandenis“ registratūroje (Birutės al. 47).

 • 2017-04-21  nuo 20:00
2017-04-21 20:00 2017-04-21 20:00 Europe/Vilnius Mindaugo Stubro džiazo trio (Lietuva-Slovėnija) Balandžio 21 d. (penktadienis) 20 val. Mindaugo Stubro džiazo trio (Lietuva-Slovėnija). M.Stumbras/P.Smrdel/I.Kasikauskas Džiazo Trio Tai tarptautinis džiazo trio suburtas iš trijų labai skirtingų, bet ir tuo pačiu vienu muzikiniu požiūriu susijusių atlikėjų. Būgnininkas Ignas Kasikauskas ir slovėnų kilmės kontrabosistas... --- //www.palangatic.lt/renginys/mindaugo-stubro-dziazo-trio-lietuva-slovenija/date-20170421/ Muzikos klubas „Vandenis“, Birutės al. 47, Palanga, Palangoje info@vandenis.lt
 • Kaina: 15.00
 • Daugiau informacijos

  Renginio trukmė: 2 val. 30 min., 1 pertrauka.

  Durys atidaromos iki renginio likus: 30 min.

   

  Vaikai įleidžiami nemokamai: TAIP (iki 7 metų amžiaus).

  Leidžiama fotografuoti, filmuoti: TAIP.

  Renginio organizatorius: K. Geco prekybos įmonė.

  Daugiau informacijos: www.vandenis.lt info@vandenis.lt.

  Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo kokybės, turinio ir pateikiamos informacijos apie jį. Tiketa yra bilietų platintojas ir veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Daugiau informacijos