Miesto eglės įžiebimas

Miesto eglės įžiebimas

Gruodžio 6 d., 18 val. Grafų Tiškevičių alėjoje Eglės įžiebimo šventė Palangoje „Laiko keliautojai“.

Besisukant metų ratui kiekvienais metais šviesa palieka žemę ir iškeliaują į beribę kosmoso tamsą. Kad ji grįžtų, turime parodyti jai kelią. Ir kiekvienoje miesto ar miestelio aikštėje, kiekvienuose namuose, kiekvienoje vaiko ar suaugusio žmogaus širdyje turime įžiebti vilties ir tikėjimo, meilės ir gerumo, santarvės ir taikos kelrodę ugnį.

Ir čia gali padėti tik laiko keliautojai, kurie jau pasiruošę užsukti magiško laikrodžio mechanizmą ir pradėti savo nepaprastą kelionę.

Ar sutiks jie savo kelyje svarbiausių žmogiškų vertybių saugotojus?

Ar pavyks jiems pasiekti kelionės tikslą težino tik lemtis ir likimas.

Kelionė prasideda jau gruodžio 6 d., 18 val.

„TEATR AKT" - Lenkija
KAROLIS MAKAUSKAS - režisierius, Lietuva
KRISTIJONAS LUČINSKAS - kompozitorius, Lietuva  

 

  • 2019-12-06  nuo 18:00
2019-12-06 18:00 2019-12-06 18:00 Europe/Vilnius Miesto eglės įžiebimas Gruodžio 6 d., 18 val. Grafų Tiškevičių alėjoje Eglės įžiebimo šventė Palangoje „Laiko keliautojai“. Besisukant metų ratui kiekvienais metais šviesa palieka žemę ir iškeliaują į beribę kosmoso tamsą. Kad ji grįžtų, turime parodyti jai kelią. Ir kiekvienoje miesto ar miestelio aikštėje,... --- //www.palangatic.lt/renginys/miesto-egles-iziebimas-2/date-20191206/ Grafų Tiškevičių alėja, Grafų Tiškevičių alėja, Palanga, Palangoje Palangos kultūros ir jaunimo centras kultura@pkjc.lt
Daugiau informacijos