Meno edukacija „Pažintinis natiurmortas“ Palangos vasaros skaitykloje

Meno edukacija „Pažintinis natiurmortas“ Palangos vasaros skaitykloje

Liepos 31 d. 19 val. kviečiame į meno edukaciją „Pažintinis natiurmortas“ Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos Palangos vasaros skaitykloje (Vytauto g. 72, Palanga). Registracija el. paštu egle.jovaisaite@lnb.lt.
 
Meno edukacijos – tai tęstinis edukacijų ciklas, kuriame pradžioje pristatomi meno teorijos pagrindai, paskui vyksta praktinės dailės pamokos. Šios edukacijos skirtos pradedantiesiems, bet ir profesionalai gali išplėsti turimas teorines bei praktines žinias. Meno edukacijose susipažinsite su modernizmo tapybos srovėmis ir jų įtaka meno kūrinio kompozicijai. Teorinėje dalyje bus aptariamos Kinijos ir Japonijos tapybos mokyklos, Europos XIX a. pab.–XX a. prad. tapybos srovių kaita. Būtent jų meninės idėjos leidžia suvokti, kaip reikia kurti, komponuoti paveikslą. Tai – tarsi kūrinio nematomas stuburas, pagrindas, padedantis komponuoti vaizdą iš tam tikrų atskirų formų ar spalvų.
 
Nuolat prisimindami komponavimo pagrindus, šioje edukacijoje turėsite ypatingą galimybę suvokti natiurmorto charakterį ir perteikti jį platesnio suvokimo priemonėmis. Sudėtingą, iš kelių planų, faktūrų ir formų sudarytą natiurmortą galima perkurti ir deformuoti, naudojant piešinių fragmentus, natų sąsiuvinį ar išaugto puspalčio atlapus. Tas pats vaizdas gali įkvėpti sukurti kelias ar net kelis šimtus variacijų – pakanka tik susikarpyti šūsnį popieriaus.
 
SVARBU! Laikantis saugumo reikalavimų, žiūrovai įleidžiami ne anksčiau nei likus 15 min. iki renginio. Lankytojai, turintys ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligų požymių, į renginį neįleidžiami. Dalyviams būtina dėvėti apsaugines (medicinines) veido kaukes arba respiratorius, laikytis saugaus atstumo, naudotis rankų dezinfekcijos priemonėmis. Atėjus į renginį, privaloma užpildyti COVID-19 anketą. Norintieji dalyvauti renginyje turi registruotis. Atsiprašome už nepatogumus.
  • 2021-07-31  nuo 19:00
2021-07-31 19:00 2021-07-31 19:00 Europe/Vilnius Meno edukacija „Pažintinis natiurmortas“ Palangos vasaros skaitykloje Liepos 31 d. 19 val. kviečiame į meno edukaciją „Pažintinis natiurmortas“ Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos Palangos vasaros skaitykloje (Vytauto g. 72, Palanga). Registracija el. paštu egle.jovaisaite@lnb.lt.   Meno edukacijos – tai tęstinis edukacijų ciklas, kuriame pradžioje pristatomi... --- //www.palangatic.lt/renginys/meno-edukacija-pazintinis-natiurmortas-palangos-vasaros-skaitykloje/date-20210731/ Palangos vasaros skaitykla, Vytauto g. 72, Palanga, Palangoje
Kiti kiti renginiai