„Meilės orientyras“ Tamara Gverdciteli ir Vytauto Lukočiaus orkestras „Simfonietta“

„Meilės orientyras“ Tamara Gverdciteli ir Vytauto Lukočiaus orkestras „Simfonietta“

Planuoti ''Meilės orientyras'' Tamara Gverdciteli ir Vytauto Lukočiaus orkestras ''Simfonietta'' koncertai Vilniuje ir Palangoje neįvyks. Organizatorius UAB ''RVR'' perkelia koncertus į tolimesnes datas. Naujos renginių datos paaiškės artimiausiu metu.

Organizatorius atsiprašo už nepatogumus.

Tik du išskirtiniai koncertai Lietuvoje – Vilniuje ir pirmąsyk Lietuvos pajūryje, Palangoje. Pasaulinę šlovę pelniusi prima žvaigždė Tamara Gverdciteli Lietuvoje pirmąsyk koncertuos su Vytauto Lukočiaus orkestru „Simfonietta“, su kuriuo specialiai Lietuvai parengtoje programoje – ir jau žiūrovų bei klausytojų pamėgtos dainos, ir naujausi kūriniai. Išgirsime Michelio Legrando, Charlio Aznavouro, George Gershwino, Rusijos ir būtinai viešnios gimtosios Gruzijos kompozitorių kūrinių, Edit Piaf dainų kompozicijų, o taip pat jau hitais tapusias „Vivat, karaliau!“, „Mamos akys“ ir naujausias „Danguje basom“, „Meilės orientyras“ bei kitas dainas, kurių kiekviena taps nedideliu jausmingu spektakliu. Programoje beveik trys dešimtys kūrinių, kurie skambės prancūzų, italų, rusų, gruzinų ir kitomis kalbomis, tad dainininkė ir V.Lukočiaus orkestras Jums rengia išskirtinę nepamirštamą šventę, kurioje ne vieta jokioms fonogramoms.

Į Lietuvą Tamara Gverdciteli atvyksta mūsų garsios dainininkės Birutės Petrikytės kvietimu. Šios dvi harizmatiškos atlikėjos jau seniai šiltai bičiuliaujasi, tad po gegužės 22 d. koncerto Vilniuje T.Gverdciteli pirmąsyk vyks į Lietuvos pajūrį. Palangoje Tamara ne tik koncertuos gegužės 25 d., bet ir savo solinio koncerto išvakarėse, gegužės 24 d., Palangos koncertų salėje pakils į sceną su puokšte gėlių pasveikinti Birutę minint sceninės veiklos keturiasdešimt penkerių metų sukaktį. Po koncertų Lietuvoje Tamaros laukia gastrolės Jungtinėse Amerikos Valstijose.

Gruzijos ir Rusijos liaudies artistė, kultinio Prancūzijos kompozitoriaus, aranžuotojo, dirigento ir atlikėjo Michelio Legrando, su kuriuo atsisveikinome visai neseniai, numylėtinė Tamara Gverdciteli yra antroji Edith Piaf ar Mireille Mathieu – taip teigė M.Legrandas, pavadinęs ją auksiniu pasaulio balsu. Savo jubiliejiniame koncerte Rusijos garsenybė Ala Pugačiova scenoje taip pristatė Tamarą Gverdciteli ir jos atliekamą dainą „Šimtas laimės valandų“: „Aš dainavau šią dainą, bet niekada man neapvyko jos sudainuoti taip jausmingai kaip tai daro Tamara“.

Dainininkė, profesionali pianistė, kompozitorė, aktorė – Tamara arba Tamriko savo ateitį su muzika siejo nuo pat mažų dienų: specializuota muzikos mokykla prie Tbilisio konservatorijos, solistė Gruzijos vaikų chore “Mziuri“, vėliau studijos Tbilisio konservatorijos fortepijono ir kompozicijos klasėje, vokalo mokslai. Pirmoji milžiniška šlovė jaunutę Tamarą užgriuvo jai būnant vos dvidešimt kelerių metų: tuomet didžiausiame visoje Rusijoje Maskvos Lužnikų stadione ji sudainavo dabar jau legendine tapusią dainą „Vivat, karaliau!“, kuri buvo skirta išlydėti baigus sportinę karjerą vieną iš Rusijos futbolo žvaigždžių. Skambant šiai dainai verkė ne tik sportininkas, ašaras šluostė ir stadione susirinkę daugiau kaip 80 tūkstančių žiūrovų. „Po to niekas nebenorėjo klausytis kitų mano dainų, tik „Vivat, karaliau!“, – prisimena dabar jau pasaulinę šlovę pelniusi dainininkė. Nusiminusi Tamara išvyko į Paryžių, kur ją, dainuojančią viename restorane, ir aptiko garsusis Prancūzijos kompozitorius M.Legrandas...

Dabar Tamaros biografijoje – ir koncertai su M.Legrando orkestru legendinėse Paryžiaus „Olimpijos“, Niujorko „Carnegie Hall“ bei daugelyje kitų prestižinių pasaulio salių, pergalės tarptautiniuose Sopoto, San Remo ir kituose festivaliuose, begalė solinių koncertų visame pasaulyje, duetai su daugybe pasaulio žvaigždžių. Ji dainuoja įvairiomis kalbomis – rusų, prancūzų, italų, ispanų, anglų, vokiečių, hebrajų – ir būtinai savo gimtąja gruzinų kalba, o kiekviena jos atliekama daina – tai jausmingas sceninis šedevras. Savo kūryboje dainininkė puikiai derina world music, aukštąją estradinę muziką ir modern jazz stilius. Dabar Maskvoje gyvenanti dainininkė niekada nenutraukė ryšių ir sąsajų su jos taip mylima Gruzija, todėl dažnai ją gastrolėse lydi muzikantai būtent iš gimtosios šalies, o koncertų programoje būtinai skamba Gruzijos kompozitorių parašytos dainos.

  • 2019-05-25  nuo 19:00
2019-05-25 19:00 2019-05-25 19:00 Europe/Vilnius „Meilės orientyras“ Tamara Gverdciteli ir Vytauto Lukočiaus orkestras „Simfonietta“ Planuoti ''Meilės orientyras'' Tamara Gverdciteli ir Vytauto Lukočiaus orkestras ''Simfonietta'' koncertai Vilniuje ir Palangoje neįvyks. Organizatorius UAB ''RVR'' perkelia koncertus į tolimesnes datas. Naujos renginių datos paaiškės artimiausiu metu. Organizatorius... --- //www.palangatic.lt/renginys/meiles-orientyras-tamara-gverdciteli-ir-vytauto-lukociaus-orkestras-simfonietta/date-20190525/ Palangos koncertų salė, Vytauto g. 43, Palanga, Palangoje
  • Kaina: 15.00 - 65.00
  • Plačiau