Maša ir lokys: Kalėdinis krepšinis | Palanga

Maša ir lokys: Kalėdinis krepšinis | Palanga

MAŠA IR LOKYS: KALĖDINIS KREPŠINIS

Vaikams (lietuvių kalba)

REŽISIERIUS: Dainius Kazlauskas

SCENARIJAUS AUTORIAI: Šarūnas Datenis ir Dainius Kazlauskas

SCENOGRAFĖ: Indrė Pačėsaitė

CHOREOGRAFAS: Donatas Bakėjus

Mylimiausi vaikų herojai – Maša ir Lokys – sugrįžta su įspūdingu ir stulbinančiai didelio susidomėjimo sulaukusiu šventiniu šou „Kalėdinis krepšinis“.

Ei, vaikai, Maša ir Lokys paslaptį jums pasakys: jeigu norite turėti draugų – nedarykite klaidų!

„Domino“ teatras, bendradarbiaudamas su pasaulinės šlovės pelniusio animacinio filmuko kūrėjais, režisieriumi Dainiumi Kazlausku bei scenarijaus autoriumi Šarūnu Dateniu, pristato šventinį šou „Maša ir Lokys: kalėdinis krepšinis“. Pasirodymo metu vaikų mylimi herojai varžysis daug nuotykių žadančiose krepšinio varžybose bei išmoks vertingų pamokų – kaip reikia vertinti draugystę, pagelbėti artimui, o už gerą atsilyginti geru.

Linksmo, spalvingo ir muzikalaus pasirodymo metu personažai ir vėl prabils populiariausių Lietuvos aktorių balsais, žiūrovus žavės įspūdingais kostiumais, o pasirodymuose dalyvaus ir pats Kalėdų senelis! Nepraleiskite progos pamatyti stebuklingą, netikėtą ir daug nuotykių žadančią istoriją!

Susitikimas su Maša ir Lokiu!

Norėtumėte padovanoti nepamirštamus įspūdžius savo vaikams? Tik Jūs turite unikalią galimybę susitikti su mylimiausiais vaikų herojais Maša ir Lokiu! Po kiekvieno pasirodymo šaunūs ir linksmi personažai kvies visus vaikučius šokti, dainuoti, žaisti, pramogauti, su jais nusifotografuoti bei patirti daug nepamirštamų ir stebuklingų nuotykių. Pažadame, šio susitikimo Jūsų vaikas dar ilgai nepamirš! Atskleisime ir paslaptį – kiekvieno dalyvio susitikimo metu lauks labai smagi staigmena.

Susitikimo bilietų kiekis labai ribotas!

Susitikimo trukmė: 20-30 min.
Dalyvauja: Maša ir Lokys bei Kalėdų senelis

DĖMESIO:

– susitikime galės dalyvauti tik turintys susitikimo ir spektaklio bilietus;

– susitikimo bilietas reikalingas tik vaikams;

– susitikimo bilietas galioja vienam asmeniui.

  • 2019-12-15  nuo 17:00
2019-12-15 17:00 2019-12-15 17:00 Europe/Vilnius Maša ir lokys: Kalėdinis krepšinis | Palanga MAŠA IR LOKYS: KALĖDINIS KREPŠINIS Vaikams (lietuvių kalba) REŽISIERIUS: Dainius Kazlauskas SCENARIJAUS AUTORIAI: Šarūnas Datenis ir Dainius Kazlauskas SCENOGRAFĖ: Indrė Pačėsaitė CHOREOGRAFAS: Donatas Bakėjus Mylimiausi vaikų herojai – Maša ir Lokys – sugrįžta su įspūdingu... --- //www.palangatic.lt/renginys/masa-ir-lokys-kaledinis-krepsinis-palanga/date-20191215/ Palangos koncertų salė, Vytauto g. 43, Palanga, Palangoje
  • Kaina: 10.00 - 35.00
  • Plačiau
Kiti muzikos renginiai