Marijonas Mikutavičius

Marijonas Mikutavičius

Rugpjūčio 11 d. į populiariausią Lietuvos kurortą atvyksta Marijonas Mikutavičius su grupe. Palangos koncertų salėje vyks didžiausias dainininko pajūrio vasaros koncertas. Marijonas pristatys rinktinių dainų programą, kurioje skambės ir garsiausi hitai, ir naujausi kūriniai.

Mes visi labai pasiilgome tos vienijančios nuotaikos, atsipalaidavimo ir artumo jausmo, kuris būdingas būtent Marijono šou. Palangos koncertų salė – ne arena, todėl, turint omenyje dainininko populiarumą, patariama bilietais pasirūpinti iš anksto.

Paklaustas, koks gi bus jo vasaros pasirodymas, Marijonas įvardija vieną svarbų skirtumą. „Vietoj elektrinės gitaros skambės akustinė, bus mažiau džergžgesio. Švaresnis gitaros skambesys ir daugiau dainavimo su mažiau rėkavimo – toks vasaros koncerto išskirtinumas“, – apie būsimą pasirodymą sako jis. 

Tačiau jis nebūtų savimi, jei koncertas būtų ramus ir neturėtų tos nepakartojamos nuotaikos bei sprogstančios energijos. Ar su akustine, ar su elektrine gitara grotų jo muzikantai, pasirodymuose visada būna taip smagu, kad publika greitai kyla nuo kėdžių. Akustinis pasirodymas baigiasi tarsi milžiniškas areninis koncertas, kuomet visi šėlsta ir dainuoja drauge.

Nedažnai kurortuose koncertuojantis Marijonas sako, kad Palangą į vasaros koncertų kalendorių įtraukė, nes jau seniai stebi, kaip vystosi šis populiarus ir savo stilių turintis miestas. Per pastaruosius metus Palanga pasikeitė neatpažįstamai – moderniai sutvarkyta infrastruktūra, daugybė jaukių ir stilingų laisvalaikio praleidimo vietų. Puiki nūdienos dermė su senosios Palangos dvasia. Šis kurortas patyrė ne vieną virsmą, bet galų gale jis formuojasi labai palankia linkme. Miestas atviras ir galintis pasiūlyti pramogą ir puikų laiką patiems įvairiausiems žmonėms.

Pramogą ir puikų laiką patiems įvairiausiems žmonėms siūlo ir Marijono koncertas, todėl būtent šią vasarą jo ir Palangos keliai susikirto. Praleiskite tingią dieną prie jūros ir pasiruoškit vakare pašėlti iš širdies, nes kaip dainuoja Marijonas: „Juk gali būti, kad visi truputį kreizy mes dabar, šią vasarą, šią vasarą“.

  • 2021-08-11  nuo 20:00
2021-08-11 20:00 2021-08-11 20:00 Europe/Vilnius Marijonas Mikutavičius Rugpjūčio 11 d. į populiariausią Lietuvos kurortą atvyksta Marijonas Mikutavičius su grupe. Palangos koncertų salėje vyks didžiausias dainininko pajūrio vasaros koncertas. Marijonas pristatys rinktinių dainų programą, kurioje skambės ir garsiausi hitai, ir naujausi kūriniai. Mes visi labai pasiilgome tos vienijančios nuotaikos,... --- //www.palangatic.lt/renginys/marijonas-mikutavicius/date-20210811/ Palangos koncertų salė, Vytauto g. 43, Palanga, Palangoje
  • Kaina: 26.00 - 31.00