Manto Jankavičiaus akustinis koncertas

Manto Jankavičiaus akustinis koncertas

Atostogos Palangoje – visada pilnos veiksmo. Tačiau kartais bent trumpam užsinori pabėgti nuo aktyviai vasarojančio kurorto triukšmo ir praleisti vakarą jaukiai. Lyg būtum trumpam sugrįžęs namo. Manto vasaros akustiniai koncertai ir yra geriausias būdas praleisti ramų, neblaškomą vakarą su nuostabia muzika ir mielais pokalbiais. Tikra atgaiva, po karštos dienos paplūdimyje.

Akustinėje programoje – garsiausi Manto kūriniai, taip pat – dainos sukurtos kino filmui „Pakeliui“ ir spektakliui „Laisvi drugeliai“, arija „Dangus tau dovanojo aukštį“ iš miuziklo „Žygimanto Augusto ir Barboros Radvilaitės legenda“.

  • 2019-07-04  nuo 20:00
2019-07-04 20:00 2019-07-04 20:00 Europe/Vilnius Manto Jankavičiaus akustinis koncertas Atostogos Palangoje – visada pilnos veiksmo. Tačiau kartais bent trumpam užsinori pabėgti nuo aktyviai vasarojančio kurorto triukšmo ir praleisti vakarą jaukiai. Lyg būtum trumpam sugrįžęs namo. Manto vasaros akustiniai koncertai ir yra geriausias būdas praleisti ramų, neblaškomą vakarą su nuostabia muzika ir mielais... --- //www.palangatic.lt/renginys/manto-jankaviciaus-akustinis-koncertas-2/date-20190704/ Muzikos klubas „Vandenis“, Birutės al. 47, Palanga, Palangoje info@vandenis.lt
  • Kaina: 20.00
  • Plačiau
Kiti koncertai