LIVE: Palangos ir Šventosios eglių įžiebimas

LIVE: Palangos ir Šventosios eglių įžiebimas

Šiemet Palangos ir Šventosios egles įžiebsime kiek kitaip.

Gruodžio 4 dieną 18 val. suburkime visą šeimą namuose. Išsivirkime arbatos su cinamonu ar marcipanais, gal net meduolių išsikepkim – lai visi namai prisipildo kalėdinių kvapų. Papuoškime savo balkonus ar langus šventinėmis girliandomis. Susiraskime nykštuko kepurę ar briedžio ragus. Patogiai įsitaisykime ant mylimos sofutės ir stebėkime tiesioginę Palangos ir Šventosios eglių įžiebimo šventės transliaciją per Palangos kultūros ir jaunimo centro Facebook paskyrą (

).

Tradiciškai miesto egles įžiebs miesto šeimininkas Palangos meras Šarūnas Vaitkus kartu su Kalėdų Seneliu. Ar šiemet meras susitars su Kalėdų Seneliu kaip džiugins vaikus laikantis visų saugumo reikalavimų? Užduotis nelengva. Bet du geri derybininkai tikrai ką nors sugalvos.
Šventinio renginio metu žiūrovus užburs vaizdo projekcijos ir visiems gerai žinomos, bet niekuomet nesusibostančios H.K. Anderseno pasakos „Sniego karalienė“ herojai. Tai pasaka apie amžinus dalykus – grožį ir meilę, kuriuos prieš gražiausias metų šventes pravartu prisiminti ir mažiems, ir dideliems. Skambės įvairių vaikams skirtų miuziklų ištraukos, o akį džiugins įspūdingos vaizdo projekcijos. Muzikinę pasaką kūrė menininkų komanda: režisierė Rūta Bunikytė, muzikos autorius Kristijonas Lučinskas, vaizdo projekcijų autorė Vesta Obolevičiūtė, pasaką seks Karolis Makauskas. Pagrindinių herojų partijas įdainavo operos solistai Rosana Štemanetian, Tadas Jakas, Beata Ignatavičiūtė.
Savo įamžintomis akimirkomis, kaip dalyvavote šioje netradicinėje eglių įžiebimo šventėje, dalinkitės komentaruose po vaizdo įrašu.
Trukmė: 1val.
Informuojame, jog virtualaus renginio metu prie Palangos ir Šventosios eglių joks renginys nenumatomas.
  • 2020-12-04  nuo 18:00
2020-12-04 18:00 2020-12-04 18:00 Europe/Vilnius LIVE: Palangos ir Šventosios eglių įžiebimas Šiemet Palangos ir Šventosios egles įžiebsime kiek kitaip. Gruodžio 4 dieną 18 val. suburkime visą šeimą namuose. Išsivirkime arbatos su cinamonu ar marcipanais, gal net meduolių išsikepkim – lai visi namai prisipildo kalėdinių kvapų. Papuoškime savo balkonus ar langus šventinėmis... --- //www.palangatic.lt/renginys/live-palangos-ir-sventosios-egliu-iziebimas/date-20201204/ Palanga, Palangoje