Lina Štalytė „From Paris with Love“

Lina Štalytė „From Paris with Love“

Linos Štalytės kvartetas:

 • Lina ŠTALYTĖ / vokalas ir kompozicijos
 • Arman ISOJAN / bosas
 • Edgar SABILO / klavišiniai
 • Aleksandras ROGOZA / bugnai


Užaugusi apsupta folk, džiazo ir gospel muzikos, dainininkė ir dainų autorė Lina Štalytė šiuo metu kuria ir koncertuoja Paryžiuje.

Programoje - prancūziškos aranžuotos meilės dainos, jaunatviškas vėjas tiesiai is Paryžiaus su originaliomis kompozicijomis prancūzų ir anglų kalba.

****

Lina Štalytė yra jauna atlikėja, dainų autorė ir nepailstanti ieškotoja. Šiuo metu gyvenanti ir studijuojanti muziką Paryžiuje, mergina savo muzikinę kelionę pradėjo jau Lietuvoje. Lina yra kilusi iš Lietuvos šiaurėje esančio miesto Mažeikių, kur ji augino užsispyrimą ir dideles svajones. Vilniuje Lina pasirinko studijuoti psichologiją, nes neišdrįso pilna pėda žengti į muzikinį pasaulį. Šiandien ji neabejoja pasirinktų studijų nauda – rankose psichologijos studijų diplomas ir 4 metai aukštojo išsilavinimo subrandino Linos asmenybę ir padėjo pasiryžti tik siekti sėkmės muzikos pasaulyje. Po studijų Lina pasileido į Europą keliauti, muzikuoti, ieškoti sau skirtos vietos. Po viešnagės Stokholme bei Barselonoje, Lina stebuklingai atsidūrė Paryžiuje, kur visos žvaigždės išsidėstė jos naudai. Paryžiuje Lina energingai studijuoja džiazo bei šiuolaikinės muzikos vokalą, organizuoja savo koncertus pradedant nuo Lietuvos bendruomenės organizuojamų renginių iki teminių džiazo, bosanovos ar soul muzikos koncertų, kuriuose nuolat skamba nauja programa, akomponuojama šarmingų su Lina grojančių muzikantų.

2014 metais išleistas pirmasis folk stiliaus albumas „VAKARAMS“, o 2016 - antrasis nepilno ilgio džiazo - soulo albumas STALYTE, kurį jau galima įsigyti Itunes, Deezer, Spotify, Tidal.

Emocionalus ir skaidrus Linos balsas ją išskiria iš kitų atlikėjų. Linos kurtų dainų tekstai kalba apie meilę, apie žmonių santykius, jų istorijas. Duokite Linai gitarą ar pasodinkite ją prie pianino – ji jums papasakos Joni Mitchell istoriją, perteiks Billie Holiday melancholiją, ir užlies aistra kaip atlikėja Sade. Lina išsirito iš dainuojamosios poezijos kokono ir šiandien tapo soul muzikos atlikėja, kurios balse jaučiame meilę afro-amerikietiškai muzikai. Šiandien Lina dirba su įvairiais muzikantais (džiazo, soul, elektroninės muzikos atlikėjais), kuriuos sutinka koncertų ar jam session metu.

 www.lina-stalyte.com

Bilietus galima įsigyti Bilietai.lt sistemoje ir viloje „Ramybė“ (Vytauto g. 54).

Bilietai rezervuojami telefonu 8 648 46042 arba el. paštu info@klubasramybe.lt

 • 2017-02-11  19:00 - 21:00
2017-02-11 19:00 2017-02-11 21:00 Europe/Vilnius Lina Štalytė „From Paris with Love“ Linos Štalytės kvartetas: Lina ŠTALYTĖ / vokalas ir kompozicijos Arman ISOJAN / bosas Edgar SABILO / klavišiniai Aleksandras ROGOZA / bugnai Užaugusi apsupta folk, džiazo ir gospel muzikos, dainininkė ir dainų autorė Lina Štalytė šiuo metu kuria ir koncertuoja Paryžiuje.... --- //www.palangatic.lt/renginys/lina-stalyte-from-paris-with-love-1/date-20170211/ „Ramybės“ kultūros centras, Vytauto g. 35, Palanga, Palangoje info@klubasramybe.lt
 • Kaina: 10.90 - 12.00
 • Daugiau informacijos

  Svarbi informacija

  Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

  Durys atidaromos: 18:30
  Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 3 metų. (Neužimant papildomos vietos)
  Trukmė: 2 val. 
  Pertraukos: 1
  Nuolaidos:
  - 10% studentams, senjorams, moksleiviams, neįgaliesiems (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)

  Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Kiti koncertai