Lietuvos valstybės atkūrimo diena

Lietuvos valstybės atkūrimo diena

Palangos, Šventosios bendruomenes ir kurorto svečius kviečiame minėti Vasario 16-ąją, Valstybės atkūrimo dieną. Laukia įspūdinga programa: du koncertai, edukacija visai šeimai ir Šv. Mišios už Lietuvą Palangos ir Šventosios bažnyčiose. Palangoje, po Šv. Mišių pagerbsime Vasario 16-osios Nepriklausomybės Akto signatarus, padėdami gėles Signatarų alėjoje, prie J.Basanavičiaus ir gen. J.Žemaičio paminklų.

12.00 val. kviečiame į Palangos Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčią, kur vyks Šv. Mišios už Lietuvą. 12.45 val. Palangos kultūros ir jaunimo centro kamerinio choro koncerte „Širdžių kalba“ skambės gražiausios dainos apie Lietuvą. Koncertas prasidės choristų ir jų vaikų bendrai atliekamu kūriniu. Dvi kartos susijungs bendrai dainai ir visiems susirinkusiems dovanos savo širdžių šilumą.

11.00 val. Šv. Mišios už Lietuvą Šventosios Švč. Mergelės Marijos Jūrų Žvaigždės bažnyčioje. 12.00 val. visus kviečiame į Palangos Šventosios pradinę mokyklą, kurioje vyks kūrybinės dirbtuvės visai šeimai „Laisvės paukščiai“, susirinkę gamins tripsalvius paukščius. 13.00 val. Šventosios bendruomenei skirtas šventinis koncertas „Laisvės skrydis“. Gražiausius šokius, dainas ir eiles apie Lietuvą atliks Palangos kultūros ir jaunimo centro meno kolektyvai: liaudiškų šokių grupė „Banguolis“, pagyvenusių liaudiškų šokių ansamblis „Bočiai“, folkloro ansamblis „Mėguva“, vokaliniai ansambliai „Guboja“ ir „Eldija“, vyrų choras „Jūros šauliai“. Taip pat dalyvaus Palangos Stasio Vainiūno meno mokyklos mokiniai. Koncertas nemokamas, atvykusių laukia saldus siurprizas.

VASARIO 16-oji
LIETUVOS VALSTYBĖS ATKŪRIMO DIENA

RENGINIAI PALANGOJE

12.00 val. Šv. Mišios už Lietuvą
Palangos Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčia

12.45 val. Koncertas „Širdžių kalba“
Dalyvauja Palangos kultūros ir jaunimo centro kamerinis choras,
vadovas E. Jucevičius, akomponuoja S. Užkuratienė, A. Užkuratas, V. Paulauskas
Palangos Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčia

RENGINIAI ŠVENTOJOJE

11.00 val. Šv. Mišios už Lietuvą
Šventosios Švč. Mergelės Marijos Jūrų Žvaigždės bažnyčia

12.00 val. Kūrybinės dirbtuvės visai šeimai „Laisvės paukščiai“
Palangos Šventosios pagrindinė mokykla

13.00 val. Šventinis koncertas „Laisvės skrydis“
Dalyvauja Palangos Stasio Vainiūno meno mokyklos mokiniai,
Palangos kultūros ir jaunimo centro kolektyvai:
Vokalinis ansamblis „Eldija, vadovas J. Tubinas;
Moterų vokalinis ansamblis „Guboja“,
Vyrų choras „Jūros šauliai, vadovas R. Juozapavičius;
Vyresniųjų liaudiškų šokių grupė „Banguolis“,
Pagyvenusių liaudiškų šokių ansamblis „Bočiai“, vadovė J. Serapinienė.
Palangos Šventosios pagrindinė mokykla
* Atvykusių laukia saldus siurprizas

Visi renginiai nemokami.
Organizatoriai pasilieka teisę keisti renginių programą.
Informuojame, kad organizatorius filmuoja ir fotografuoja renginius archyvavimo ir transliavimo tikslu.

  • 2020-02-16
2020-02-16 2020-02-16 Europe/Vilnius Lietuvos valstybės atkūrimo diena Palangos, Šventosios bendruomenes ir kurorto svečius kviečiame minėti Vasario 16-ąją, Valstybės atkūrimo dieną. Laukia įspūdinga programa: du koncertai, edukacija visai šeimai ir Šv. Mišios už Lietuvą Palangos ir Šventosios bažnyčiose. Palangoje, po Šv. Mišių pagerbsime Vasario 16-osios... --- //www.palangatic.lt/renginys/lietuvos-valstybes-atkurimo-diena-2/date-20200216/ Palangos kurhauzo salė, Grafų Tiškevičių al. 1, Palanga, Palangoje Palangos kultūros ir jaunimo centras kultura@pkjc.lt
Daugiau informacijos