Lietuvos pažintiniai takai su Ramūnu Šukausku

Lietuvos pažintiniai takai su Ramūnu Šukausku

Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos Palangos vasaros skaitykla ir leidykla „Terra Publica“ kviečia į Ramūno Šukausko knygos „Nesėdėk namuose. 100 Lietuvos pažintinių takų“ pristatymą.

R. Šukauskas, knygos autorius ir tinklaraščio „Nesėdėk namuose“ įkūrėjas, apkeliavo daugiau nei 100 pažintinių takų Lietuvoje. 2019 metais konkurse „Kolumbas LT 2019“ R. Šukausko sukurtas tinklaraštis „Nesėdėk namuose“ laimėjo nominaciją „Metų kelionė po Lietuvą“.

Knygos pristatyme daugiau sužinosite apie pažintinius takus Lietuvoje, taip pat ne tik apie populiarias vietas, bet ir kokias vietas dar galite atrasti pajūryje.

„Nesėdėk namuose“ – tai Lietuvos pažintinių takų žinynas, skirtas mėgstantiems aktyvų laisvalaikį gamtoje, keliauti pėsčiomis ir norintiems pažinti savo kraštą. Maršrutai knygoje suskirstyti pagal temas ir yra įvairaus ilgio, todėl sau tinkamų ras ir ilgesnių žygių mėgėjai, ir keliaujančios šeimos.

Renginys nemokamas.

Būtina išankstinė registracija į renginį: https://forms.gle/9xZkJstGftrmdbWe9

Dalyvauti renginyje galimybių paso nereikia.

Viso renginio metu vyresniems nei 6 m. dalyviams privaloma dėvėti nosį ir burną dengiančias kaukes arba respiratorius.

Trumpai apie renginį

Data

liepos 3 d.

Laikas

18 val.

Vieta

Palangos vasaros skaitykla, Vytauto g. 72, Palanga

Dalyvavimas

Būtina išankstinė registracija į renginį: https://forms.gle/9xZkJstGftrmdbWe9

Trukmė

1 val.

Organizatoriai

leidykla „Terra Publica“, tinklaraštis „Nesėdėk namuose“

Daugiau informacijos

socialiniame tinkle „Facebook“

 

  • 2021-07-03  nuo 18:00
2021-07-03 18:00 2021-07-03 18:00 Europe/Vilnius Lietuvos pažintiniai takai su Ramūnu Šukausku Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos Palangos vasaros skaitykla ir leidykla „Terra Publica“ kviečia į Ramūno Šukausko knygos „Nesėdėk namuose. 100 Lietuvos pažintinių takų“ pristatymą. R. Šukauskas, knygos autorius ir tinklaraščio „Nesėdėk namuose“ įkūrėjas, apkeliavo... --- //www.palangatic.lt/renginys/lietuvos-pazintiniai-takai-su-ramunu-sukausku/date-20210703/ Palangos vasaros skaitykla, Vytauto g. 72, Palanga, Palangoje
Kiti kiti renginiai