Legendinės grupės „Smokie“ koncertas

Legendinės grupės „Smokie“ koncertas

Legendinė britų grupė „Smokie“, kuri roko muzikos mylėtojų širdis pavergė jau daugiau nei prieš 40 metų ir, panašu, kad visiems laikams - gruodžio mėnesį sugrįžta į Lietuvą tam, kad primintų ką vadiname tikrąja roko muzikos aistra. Liepos 28 –ą dieną „Smokie” grupės vyrukų penketas bus pasiruošęs įaudrinti Palangos koncertų salėje susirinkusią publiką.

Milijonus gerbėjų visame pasaulyje turinti grupė „Smokie“ savo gyvavimo laikotarpį skaičiuoja nuo 1964 m. pavasario. Didžiojoje Britanijoje, Bredfordo mieste susibūrusių trijų atlikėjų – Terry‘io Uttley‘o, Alan‘o Silson‘o ir Chris‘o Norman‘o kompanija svajojo kurti, dainuoti, tapti tikrais roko muzikos gerbėjų širdžių ėdikais ir būti žinomais visame pasaulyje. Jaunatviška energija ir maksimalizmu spinduliavusius rokerius pastebėjo ir po savo sparnu priglaudė prodiuseriai ir dainų autoriai Nicky Chinn‘as ir Mike‘as Chapman‘as. Tuomet veržlioji trijulė pasivadino „The Elizabethans“ vardu, tiesa, tai truko neilgai. Pasirašiusi kontraktą su kompanija „RCA“ grupė pakeitė pavadinimą į naują – „Kindness“ ir įrašė pirmąją dainą „Light of Love“.

 • 2017-07-28  nuo 20:00
2017-07-28 20:00 2017-07-28 20:00 Europe/Vilnius Legendinės grupės „Smokie“ koncertas Legendinė britų grupė „Smokie“, kuri roko muzikos mylėtojų širdis pavergė jau daugiau nei prieš 40 metų ir, panašu, kad visiems laikams - gruodžio mėnesį sugrįžta į Lietuvą tam, kad primintų ką vadiname tikrąja roko muzikos aistra. Liepos 28 –ą dieną „Smokie” grupės vyrukų penketas bus... --- //www.palangatic.lt/renginys/legendines-grupes-smokie-koncertas/date-20170728/ Palangos koncertų salė, Vytauto g. 43, Palanga, Palangoje
 • Kaina: 25.00 - 55.00
 • Daugiau informacijos

  Pagrindinė renginio informacija

  Nuolaidos: netaikomos

  Nemokamai: vaikai iki 6 metų neužimantys papildomos vietos

  Renginio trukmė: 2 val.

  Organizatorius: UAB RMV

   

  Svarbi informacija

  Bilietus įsigyti galima visose TICKET MARKET kasose ir visuose PayPost skyriuose (žr. bilietų kasos) bei internetu

  Vienu kartu galima užsakyti ne daugiau kaip 15 bilietų, perkant internetu

  Bilietams yra taikomi mokesčiai

  Bilietai yra negrąžinami ir nekeičiami

  Daugiau informacijos visą parą: tel. 1588 (pagal Jūsų ryšio operatoriaus tarifus)