Krepšinio rungtynės Ketvirtfinalis! BC „Palangos Kuršiai“ - Molėtų „Ežerūnas“

Krepšinio rungtynės Ketvirtfinalis! BC „Palangos Kuršiai“ - Molėtų „Ežerūnas“

„Palangos Kuršiai“ sulaukė savojo varžovo NKL ketvirtfinalio serijoje! Atkrintamųjų žygį Palangos miesto komanda pradės susikaudama su Molėtų „Ežerūno“ ekipa!  Sausu rezultatu savo varžovus aštuntfinalio etape nugalėję bei šiuo metu ant bangos esantys Molėtų krepšininkai į mūsų tvirtovę atvyks su didele energija ir noru pratęsti sėkmingą žaidimą. Todėl visi kartu privalome nuo pat pirmųjų serijos rungtynių atsakyti dar didesne energija, kylančia iš SAUSAKIMŠOS bei kaip niekada triukšmingos PALANGOS ARENOS!

Raginame dalintis šiuo renginiu, kviesti visus draugus bei visiškai užpildyti mūsų tvirtovę! Spausdami „Going“ būsite tikri, kad nepraleisite informacijos ir priminimų apie šias rungtynes bei ateinančias ketvirtfinalio kovas!

„Palangos Kuršių“ ketvirtfinalio etapo rungtynių tvarkaraštis Palangos arenoje:

 Kovo 23 d., šeštadienį, 16 val.

 Kovo 28 d., ketvirtadienį, 18 val.

*Balandžio 2d., antradienį, 18 val.

*Esant būtinybei.

  • 2019-03-28  nuo 18:00
2019-03-28 18:00 2019-03-28 18:00 Europe/Vilnius Krepšinio rungtynės Ketvirtfinalis! BC „Palangos Kuršiai“ - Molėtų „Ežerūnas“ „Palangos Kuršiai“ sulaukė savojo varžovo NKL ketvirtfinalio serijoje! Atkrintamųjų žygį Palangos miesto komanda pradės susikaudama su Molėtų „Ežerūno“ ekipa!  Sausu rezultatu savo varžovus aštuntfinalio etape nugalėję bei šiuo metu ant bangos esantys Molėtų krepšininkai į mūsų tvirtovę... --- //www.palangatic.lt/renginys/krepsinio-rungtynes-ketvirtfinalis-bc-palangos-kursiai-moletu-ezerunas/date-20190328/ Palangos sporto arena, Sporto g. 3, Palanga, Palangoje