Koncertas „Šokanti garsų jūra“ Palangoje

Koncertas „Šokanti garsų jūra“ Palangoje

Liepos 20 d. 20 val.

Koncertas "Šokanti garsų jūra" Palangoje

Maloniai kviečiame į dueto "Tutto a Dio" vasarišką, gaivių muzikos garsų pilną ir emocingą kaip jūra koncertą "Šokanti garsų jūra".

Ansamblis “Tutto a Dio“ – tai jaunas alto (Greta Staponkutė) ir akordeono (Augustinas Rakauskas) duetas. Muzikai susibūrė 2012-aisiais vasarą Londone, keliaudami, kurdami ir įgyvendindami bendras muzikines idėjas. Tais pačiais metais duetas pradėjo aktyviai domėtis kamerine muzika, aranžuoti kompozicijas bei plėtoti koncertinę veiklą.
Neįprasta klasikinių instrumentų, alto ir akordeono kombinacija duete – iki šiol vienintelė ir pirmoji suformuota Lietuvoje. Tokios sudėties ansambliai pasaulyje – itin retas atvejis, tapęs neginčyjamu „Tutto a Dio“ išskirtinumu. Dueto repertuare taip pat atsispindi itin platus spektras muzikos žanrų: nuo baroko, klasikos bei moderno, iki tango, prancūziškojo variete ir džiazo.„Tutto a Dio” ansamblis atkreipia dėmesį ne tik savo neįprasta sudėtimi, iniciatyvumu ir komunikabilumu organizaciniame darbe, bet ir puikiais tarptautinio masto profesiniais pasiekimais, aktyvia koncertine veikla ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje.

Koncerte skambės A. Piazzolla, Citovitz, Cincadze, F. Angel bei kt. kompozitorių muzika.
-------------------------------------------------
Bilietus jau tuoj bus galima įsigyti tiketa.lt ir Palangos kurhauze prieš koncertą.
Bilietų kainos: 14 Eur/7 Eur (vaikai, studentai, senjorai)

Laukiame visų ir kviečiame pasinaudoti išskirtine proga išgirsti duetą Lietuvoje!

  • 2019-07-20  nuo 20:00
2019-07-20 20:00 2019-07-20 20:00 Europe/Vilnius Koncertas „Šokanti garsų jūra“ Palangoje Liepos 20 d. 20 val. Koncertas "Šokanti garsų jūra" Palangoje Maloniai kviečiame į dueto "Tutto a Dio" vasarišką, gaivių muzikos garsų pilną ir emocingą kaip jūra koncertą "Šokanti garsų jūra". Ansamblis “Tutto a Dio“ – tai jaunas alto (Greta Staponkutė) ir... --- //www.palangatic.lt/renginys/koncertas-sokanti-garsu-jura-palangoje/date-20190720/ Palangos kurhauzo salė, Grafų Tiškevičių al. 1, Palanga, Palangoje
  • Kaina: 7.00 - 14.00
  • Plačiau