Komoda I No. 13 I Host: Jonas Lingys

Komoda I No. 13 I Host: Jonas Lingys

Kiekviena diena Viloje Komodoje prasideda ir baigiasi taip pat. Mintyse vienintelis noras - tobulėti. Būtent todėl visada džiaugiamės galėdami bendrauti ir dirbti su panašiais į mus savo gyvenimo aistros fanatikais. Būtent tokiu visiškai nuoširdžiai galėtumėme pavadinti Joną.

Vieną dieną iš pagrindų pakeitęs savo gyvenimo kryptį, dabar Jonas Lingys – profesionalus putojančio duonos gėrimo someljė. Lygiai taip pat, kaip mes galėtumėme dienų dienas kalbėti apie močiučių išmokintas technikas virtuvėje arba prieskonius, Jonas, tikriausiai, drąsiai kalbėtų ir kalbėtų apie auksinį duonos gėrimą.

Kaip įdomu, tiesa?

Taigi, kviečiame pabūti kartu.

Sezoniška penkių patiekalų degustacinė vakarienė, putojančio duonos gėrimo deriniai ir dar daugiau bendravimo. Tomis pačiomis, širdžiai mielomis maisto ir gėrimų temomis.

Dalyvauja Jonas Lingys ir visa Vilos Komodos šeima.

Mūsų dvi salės jaukiai nedidelės, todėl kviečiame artimuosius – mūsų svečius, rezervuoti vietas iš anksto.

Vakaro valgiaraštį skelbsime savaitę prieš renginį, tačiau, kaip visada, laukiame svečiuose visų.

Kaina svečiui – 50 eurų su gėrimais

Rezervuokite: info@vilakomoda.ltarba +370 620 37977.

  • 2019-06-20  nuo 18:30
2019-06-20 18:30 2019-06-20 18:30 Europe/Vilnius Komoda I No. 13 I Host: Jonas Lingys Kiekviena diena Viloje Komodoje prasideda ir baigiasi taip pat. Mintyse vienintelis noras - tobulėti. Būtent todėl visada džiaugiamės galėdami bendrauti ir dirbti su panašiais į mus savo gyvenimo aistros fanatikais. Būtent tokiu visiškai nuoširdžiai galėtumėme pavadinti Joną. Vieną dieną iš pagrindų pakeitęs... --- //www.palangatic.lt/renginys/komoda-i-no-13-i-host-jonas-lingys/ Vila „Komoda“, Meilės al. 5, Palnga, Palanga, Palangoje
  • Kaina: 50.00
Kiti kiti renginiai