Komedija „Man gal magnio trūksta?“ | Palanga

Komedija „Man gal magnio trūksta?“ | Palanga

Informuojame, kad renginys Komedija "Man gal magnio trūksta", kuris turėjo įvykti balandžio 12 d. 18:00 yra perkeliamas į liepos 5 d. 18:00

Bilietai galios tie patys ir papildomai kreiptis nereikia.

Jeigu jūsų netenkina nauja renginio data, prašome kreiptis el. paštu: info@bilietai.lt ir atsiųsti užpildytą pinigų grąžinimo formą. Prašymą rasite čia: https://www.bilietai.lt/file/id/43766
Prašymai priimami iki balandžio 30 d.
Grąžinimai bus atlikti per 30 kalendorinių dienų pasibaigus valstybiniam karantinui, o pasikeitus grąžinimo tvarkai informuosime atskiru pranešimu. 

Organizatorius atsiprašo už nepatogumus.

„Buvusių Moterų Reikalai 3“ kūrėjai pristato naują lietuvišką teatro komediją. Puikiai žiūrovams pažįstamas Mantas Stonkus scena šįkart dalinsis su senu bičiuliu, kurso draugu Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, suomiu Tuomu Tulikorpi bei viena talentingiausių jaunosios kartos aktorių Lietuvoje - Gelmine Glemžaite.

Komedijoje išvysite klasikinį keturiasdešimtmetį viengungį, kuriam nesiseka su karjerom. Tiek su profesine - nes tinginys, tiek su pleibojaus - nes gyvenime atsirado, nepagailėkim to žodžio, fantastiška moteris.

Įsipareigoti vengiančio Manto Stonkaus personažo problemas vieną rytą nusprendžia išspręsti jo penis. Taip, supratote teisingai, nuo kūno atsiskyręs ir gyvu žmogumi tapęs, kiek sunkiai kirčiuojantis, bet ultimatumus keliantis penis.

Ar ši situacija yra pakankamai gera priežastis keistis, žiūrovai sužinos intriguojančiuose bei fantastiškai gyvenimiškuose spektakliuose visoje Lietuvoje nuo Spalio 8 d.

Režisierius: Balys Latėnas
Šviesų dailininkas: Rimas Petrauskas
Vaidina Mantas Stonkus, Gelminė Glemžaitė, Tuomas Tulikorpi

  • 2020-07-05  nuo 18:00
2020-07-05 18:00 2020-07-05 18:00 Europe/Vilnius Komedija „Man gal magnio trūksta?“ | Palanga Informuojame, kad renginys Komedija "Man gal magnio trūksta", kuris turėjo įvykti balandžio 12 d. 18:00 yra perkeliamas į liepos 5 d. 18:00 Bilietai galios tie patys ir papildomai kreiptis nereikia. Jeigu jūsų netenkina nauja renginio data, prašome kreiptis el. paštu:... --- //www.palangatic.lt/renginys/komedija-man-gal-magnio-truksta-palanga/date-20200705/ Palangos koncertų salė, Vytauto g. 43, Palanga, Palangoje
  • Kaina: 22.20 - 28.20
  • Plačiau