Knygos „Palanga. Architektūros gidas“ pristatymas Palangos vasaros skaitykloje

Knygos „Palanga. Architektūros gidas“ pristatymas Palangos vasaros skaitykloje

Birželio 12 d.: knygos „Palanga. Architektūros gidas“ pristatymas Palangos vasaros skaitykloje

Ką tik pasirodęs Palangos architektūros gidas tęsia leidyklos „Lapas“ leidžiamą gidų seriją, kviečiančią pažinti Lietuvos miestus per architektūrą.

Palanga – kontrastų miestas. Greta vasarą triukšmingos Jono Basanavičiaus gatvės glūdi ramus įspūdingų vilų ir sanatorijų kvartalas. Apsistoti galima ir išskirtinės sovietinės prabangos viloje „Auska“, ir daugiaaukštėse poilsinėse Vanagupėje. Patirti aristokratišką grafų Tiškevičių paveldą ir sovietmečiu išvystytą masinio apgyvendinimo architektūrą. O greta – visai kitokio charakterio Šventoji, nusėta pigiais vasariniais medinukais.

Išsamūs architektūros tyrinėtojų įvadiniai tekstai bei objektų aprašymai su archyvinėmis ir šiandienėmis nuotraukomis leis iš naujo atrasti Palangą – pažįstamą ir dar nematytą.

Knygos pristatymo dalyviai bus kviečiami susipažinti su trumpa kurorto istorija, apmąstyti architektūrinį paveldą bei sužinoti įdomių istorijų apie visiems Palangos gyventojams bei svečiams žinomus miesto objektus. Atėjusieji išgirs iš autorių ir leidėjų apie ilgai ir kruopščiai rengto leidinio ruošimo užkulisius, galės užduoti rūpimus klausimus.

Renginyje dalyvauja architektūros tyrėjas Liutauras Nekrošius, architektas Martynas Mankus, architektūros istorikė Marija Drėmaitė, knygos redaktorė Aistė Galaunytė ir leidėja, leidyklos „Lapas“ įkūrėja Ūla Ambrasaitė. Daugiau apie knygą leidyklos „Lapas“ el. knygyne www.leidyklalapas.lt

Kviečiame registruotis ir dalyvauti. Registracijos nuoroda čia.

SVARBU! Laikantis saugumo reikalavimų žiūrovai įleidžiami tik pagal išankstinę registraciją ir ne anksčiau nei likus 15 min. iki renginio. Lankytojai, turintys ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligų požymių, į renginį neįleidžiami. Dalyviams būtina dėvėti apsaugines (medicinines) veido kaukes arba respiratorius, laikytis saugaus atstumo, naudotis rankų dezinfekcijos priemonėmis. Atėjus į renginį bus privaloma užpildyti COVID-19 anketą. Norintieji dalyvauti renginyje turi registruotis. Atsiprašome už nepatogumus.

Trumpai apie renginį

Data

birželio 12 d.

Laikas

17 val.

Vieta

Palangos vasaros skaitykla, Vytauto g. 72, Palanga

Trukmė

1,5 val.

Dalyvavimas

būtina registracija

Organizatorė

leidykla „Lapas“

Daugiau informacijos

socialiniame tinkle „Facebook“

  • 2021-06-12  nuo 17:00
2021-06-12 17:00 2021-06-12 17:00 Europe/Vilnius Knygos „Palanga. Architektūros gidas“ pristatymas Palangos vasaros skaitykloje Birželio 12 d.: knygos „Palanga. Architektūros gidas“ pristatymas Palangos vasaros skaitykloje Ką tik pasirodęs Palangos architektūros gidas tęsia leidyklos „Lapas“ leidžiamą gidų seriją, kviečiančią pažinti Lietuvos miestus per architektūrą. Palanga – kontrastų miestas. Greta vasarą... --- //www.palangatic.lt/renginys/knygos-palanga-architekturos-gidas-pristatymas-palangos-vasaros-skaitykloje/date-20210612/ Palangos vasaros skaitykla, Vytauto g. 72, Palanga, Palangoje
Kiti kiti renginiai