Knygos: nauji pasauliai ir pažinimo ribos

Knygos: nauji pasauliai ir pažinimo ribos

Savivokos ir pasaulio suvokimo knygos šiandien Lietuvoje vienos perkamiausių. Šiuolaikinis žmogus bręsdamas atkakliai siekia užpildyti suvokimo spragas, sugerti tai, kas įdomu, nors mokykloje nemokoma. Kiek negrožinė literatūra pajėgi praplėsti mūsų pasaulius? Kiek pabėgimai į knygas gali padėti tobulėti ir kur yra tokios savišvietos ribos?

Tinklalaidės „Nyla“ vieni kūrėjų Merilando universiteto vyr. mokslininkė Eglė Murauskaitė ir žurnalistas Karolis Vyšniauskas dalysis ir kvies dalytis savo skaitymo ir ieškojimų patirtimis.

Susitikime Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos Vasaros skaitykloje Palangoje (Vytauto g. 72).

Renginio partneris - Nanook Multimedia

  • 2019-07-23  nuo 19:00
2019-07-23 19:00 2019-07-23 19:00 Europe/Vilnius Knygos: nauji pasauliai ir pažinimo ribos Savivokos ir pasaulio suvokimo knygos šiandien Lietuvoje vienos perkamiausių. Šiuolaikinis žmogus bręsdamas atkakliai siekia užpildyti suvokimo spragas, sugerti tai, kas įdomu, nors mokykloje nemokoma. Kiek negrožinė literatūra pajėgi praplėsti mūsų pasaulius? Kiek pabėgimai į knygas gali padėti tobulėti ir kur yra tokios... --- //www.palangatic.lt/renginys/knygos-nauji-pasauliai-ir-pazinimo-ribos/date-20190723/ Palangos vasaros skaitykla, Vytauto g. 72, Palanga, Palangoje
Kiti kiti renginiai