Klasikinė joga Palangoje

Klasikinė joga Palangoje

Joga - viena iš seniausių holistinių sveikatos priežiūros sistemų, skiriančių vienodą dėmesį tiek kūnui, tiek protui.

Ką joga gali duoti jums?

Iš naujo atrasdami savo kūną, judėjimo galimybes pasijusite žaismingi, tarsi vėl sugrįžę į vaikystę. Ji padės puikiai atrodyti ir gerai jaustis, sustiprinti savo kūną, atskleisti jo galimybes, nuraminti ir sutelkti protą, atsipalaiduoti, geriau suprasti save, apskritai pagerinti savo gyvenimą. Praktikuodami jogą jūs jaunėsite, imsite labiau rūpintis savimi, save puoselėti.

Jogos gali mokytis kiekvienas – nepriklausomai nuo amžiaus, ūgio, lankstumo ar sveikatos. Ji padeda visiems, kievienas ras ir pritaikys pozas pagal savo kūno poreikius.

Geriausias būdas susipažinti su joga - praktiškai ją išbandyti. Pasiruošę jogos nuotykiui ?

Tel. pasiteiravimui 8 612 21510
Užsiėmimo kaina - 3 eurai

Viešbutis"Medūza", stogo terasoje
Jogos mokytoja Inga Uma

Iki susitikimo ant kilimėlių!

  • 2018-06-28  19:00 - 20:30
2018-06-28 19:00 2018-06-28 20:30 Europe/Vilnius Klasikinė joga Palangoje Joga - viena iš seniausių holistinių sveikatos priežiūros sistemų, skiriančių vienodą dėmesį tiek kūnui, tiek protui. Ką joga gali duoti jums? Iš naujo atrasdami savo kūną, judėjimo galimybes pasijusite žaismingi, tarsi vėl sugrįžę į vaikystę. Ji padės puikiai atrodyti ir gerai jaustis, sustiprinti savo kūną, atskleisti... --- //www.palangatic.lt/renginys/klasikine-joga-palangoje/date-20180628/ Viešbutis „Medūza“ (stogo terasa), Kontininkų g. 9, Palanga, Palangoje
  • Kaina: 3.00
Daugiau informacijos
Kiti sporto renginiai