Klaipėdos jaunimo teatras „Kontrabosas“ (rež. V. Masalskis) / KJT

Klaipėdos jaunimo teatras „Kontrabosas“ (rež. V. Masalskis) / KJT

Dramaturgas - Patrick Süskind

Režisierius – Valentinas Masalskis

Scenografė – Renata Valčik

Kontrabosistas – Donatas Želvys

Vieno veiksmo pjesė „Kontrabosas“ – tai paralelė į mūsų pačių kasdienybę. Dabartinė garbėtroškų ir narcizų visuomenė kasdien mokosi tą pačią pamoką kaip ir P. Süskind dramos herojus – pervertinus savo galimybes, lieka protestuoti prieš tavo talento nepastebėjusį pasaulį ir pradeda jo nekęsti. Arba galų gale suvokti, kad esi tik vienas didelio orkestro instrumentas, greičiausiai net ne kontrabosas, o barškutis.

Šis Klaipėdos jaunimo teatro spektaklis – tai tragikomiškas savimi, muzika ir pasauliu nusivylusio kontrabosisto monologas. Jame žiūrovui atskleidžiama mažo žmogaus drama – kaip susitaikyti su tuo, kad niekada neatliksi solo partijos, kad niekada nestovėsi pirmoje eilėje, kad savo paties gyvenime esi tik antraeilis veikėjas.

  • 2019-07-31  nuo 20:00
2019-07-31 20:00 2019-07-31 20:00 Europe/Vilnius Klaipėdos jaunimo teatras „Kontrabosas“ (rež. V. Masalskis) / KJT Dramaturgas - Patrick Süskind Režisierius – Valentinas Masalskis Scenografė – Renata Valčik Kontrabosistas – Donatas Želvys Vieno veiksmo pjesė „Kontrabosas“ – tai paralelė į mūsų pačių kasdienybę. Dabartinė garbėtroškų ir narcizų visuomenė kasdien mokosi tą pačią pamoką... --- //www.palangatic.lt/renginys/klaipedos-jaunimo-teatras-kontrabosas-rez-v-masalskis-kjt/date-20190731/ „Ramybės“ kultūros centras, Vytauto g. 35, Palanga, Palangoje
  • Kaina: 14.40