KK Pearls (Lenkija, Izraelis, Kolumbija) | Palanga

KK Pearls (Lenkija, Izraelis, Kolumbija) | Palanga

Krzysztof Kobyliński & KK Pearls (Lenkija, Izraelis, Kolumbija)

Krzysztof Kobyliński – pianinas
Rivka Shabi – vokalas
Dima Gorelik – gitara
Waldemar Lindner – mušamieji
Edi Sanchez – bosinė gitara

Krzysztof Kobyliński & KK Pearls atliekama muzika puikiai išreiškia daugiakultūriškumą, atsiradusį dėl menininkų įvairių šaknų ir jų meno šaltinių. Lyderio kompozicijos palieka muzikantams plačią erdvę improvizacijai, kurios metu atkuriamos įvairios meno vizijos. Aistra, susijusi su subtilia technika, leidžia Dimai Gorelikui laisvai improvizuoti Ukrainos ir Artimųjų Rytų motyvais. Jo grojimas gitara organiškai dera su Edi Sanchez, bosinės gitaros meistro iš Kolumbijos, partijomis. Waldemaras Lindneris, etnodžiazo perkusininkas, atlieka ne tik ritmo funkciją, bet yra ir pilnavertė muzikinių kokteilių, kuriuos sukūrė menininkai, sudedamoji dalis. Kaip pianistas, o čia kaip kompozitorius ir lyderis, Krzysztof Kobyliński intelektualiai išreiškia muzikoje esančias emocijas, suteikdamas melodikai originalių spalvų. O beribis, hipnotizuojantis Reut Rivka Shabi balso žavesys nuskraidina klausytojus į kitą realybę.

Krzysztof Kobyliński – lenkų kompozitorius, pianistas, kelių džiazo, etninės, neoklasikinės ir elektroninės muzikos albumų autorius. Etnodžiazo festivalio „Palmjazz“ įkūrėjas ir prodiuseris bei „Jazovia Centre“ direktorius Gliwice mieste.

Reut Rivka Shabi vilioja auditorijos širdis dainuodama neįprastai, hipnotizuojančiai atliekant improvizacijas. Sopranas Reut Rivka yra Izraelio baroko, operos ir šiuolaikinės muzikos atlikėja, universalus vokalas ir puiki improvizatorė. Dainininkė dirbo kaip solistė Amsterdamo Concertgebouw, Olandijos nacionalinėje operoje, Anton Philipszaal Hagoje, Samuelio Becketto teatre Dubline, Jeruzalės muzikos centre, Izraelio filharmonijoje ir kitur. Dalyvavo ne viename festivalyje. Reut Rivka Shabi yra Amerikos–Izraelio vokalo ir Hagos Karališkosios konservatorijos stipendininkė. Būnant aštuoniolikos jai buvo suteiktas išskirtinis muzikanto vardas Izraelio armijoje, kurioje ji tarnavo dalyvaudama įvairiuose renginiuose ir ceremonijose dainuojant su Izraelio karinių pajėgų kameriniu orkestru. Keturiolikos metų ji debiutavo su Izraelio filharmonijos orkestru.

Bilietus galima įsigyti Tiketa sistemoje ir viloje "Ramybė" (Vytauto g. 54).
Bilietai rezervuojami telefonu 864846042 arba e-paštu info@klubasramybe.lt

  • 2019-06-21  nuo 20:00
2019-06-21 20:00 2019-06-21 20:00 Europe/Vilnius KK Pearls (Lenkija, Izraelis, Kolumbija) | Palanga Krzysztof Kobyliński & KK Pearls (Lenkija, Izraelis, Kolumbija) Krzysztof Kobyliński – pianinas Rivka Shabi – vokalas Dima Gorelik – gitara Waldemar Lindner – mušamieji Edi Sanchez – bosinė gitara Krzysztof Kobyliński & KK Pearls atliekama muzika puikiai išreiškia... --- //www.palangatic.lt/renginys/kk-pearls-lenkija-izraelis-kolumbija-palanga/date-20190621/ „Ramybės“ kultūros centras, Vytauto g. 35, Palanga, Palangoje info@klubasramybe.lt
  • Kaina: 20.00
  • Plačiau