Kino Vasara Palangoje: Meilės reikalai

Kino Vasara Palangoje: Meilės reikalai

Love Affair(s) / Les choses qu'on dit, les choses qu'on fait
Ar visada darome tai, ką sakome, ir ar tikrai sakome tai, ką iš tiesų darome? Trečią mėnesį nėščia Dafnė atostogauja Prancūzijos provincijoje ir sulaukia vaikino pusbrolio Maksimo vizito. Laukdami prisijungsiančio Fransua, per ilgus pasivaikščiojimus Dafnė su Maksimu atvirai dalijasi istorijomis apie buvusius romantinius santykius. Šie intymūs momentai palengva veda prie dar vieno jų meilės romano. Nekaltos melagystės ir niekaip neišmokstamos pamokos pina netikėtų posūkių ir subtilaus humoro kupiną istoriją.
„Emmanuelis Mouret yra absoliutus romantinių komedijų meistras. Dviejų nepažįstamųjų susitikimas pripildo ekraną aistros, romantikos, elegancijos, spontaniškumo ir kitų nuo gero prancūziško kino neatsiejamų elementų, garantuosiančių, kad puikiai praleisite laiką." (Aistė Račaitytė)
-------------------------
Dialogai - prancūzų
Subtitrai - lietuvių
2020
Prancūzija
Trukmė - 122 min
N-13
-------------------------
Renginio metu bus laikomasi visų LR Vyriausybės nustatytų taisyklių ir rekomendacijų.
Taip pat gali būti fotografuojama ir/ar filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, o šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar kitose media priemonėse.
Daugiau info tel. (8-670) 39394
  • 2021-07-14  nuo 21:00
2021-07-14 21:00 2021-07-14 21:00 Europe/Vilnius Kino Vasara Palangoje: Meilės reikalai Love Affair(s) / Les choses qu'on dit, les choses qu'on fait Ar visada darome tai, ką sakome, ir ar tikrai sakome tai, ką iš tiesų darome? Trečią mėnesį nėščia Dafnė atostogauja Prancūzijos provincijoje ir sulaukia vaikino pusbrolio Maksimo vizito. Laukdami prisijungsiančio Fransua, per ilgus pasivaikščiojimus... --- //www.palangatic.lt/renginys/kino-vasara-palangoje-meiles-reikalai/date-20210714/ Oldman Parkas - I Love Palanga, Jūratės g. 2a 00136 Palanga, Palanga, Palangoje
Kiti muzikos renginiai