Keistuolių teatras „Trys“

Keistuolių teatras „Trys“

Iš sostinės šurmulio Keistuoliai keliasi į pajūrį! Mūsų grandų programa TRYS, sulaukusi didžiulio pasisekimo namuose, pirmą kartą keliaus aplankyti vasaros sostinės Palangos. Susitinkame liepos 11 d. Kultūros centre RAMYBĖ!

Jei šiandien jau mažai kas tiki, jog pasaulis laikosi ant trijų banginių keterų, tai nė vienas keistuolis neabejoja, jog šis teatras tvirtai įsitaisęs ant savųjų banginių – Ilonos Balsytės, Aido Giniočio ir Dariaus Auželio - pečių.Nuo studijų metų koja kojon žengiantys kūrėjai ir Keistuolių teatro įkūrėjai scenoje susitinka jautriai, nostalgiškai, kiek saviironiškai bei itin gyvai savo bendros kūrybos retrospektyvai, šalia jos pristatydami ir naujus, dar negirdėtus kūrinius.

Šis koncertas – susitikimas su trimis žmonėmis, lydinčius visus trisdešimt metų trunkančią Keistuolių teatro kelionę į žiūrovų širdis. Ilona, Aidas ir Darius prisimins itin retai gyvai suskambančias dainas iš rinkinio “Užsitęsusios vaikystės ruduo”, pažadins nostalgiją su komizmo prieskoniu, puikiai prisimenamą iš “Vogtų dainų”, taip savo pasirodymu įprasmindami per trisdešimt metų nueitą muzikinį kelią.

Renginio trukmė: 2 val., 1 pertrauka.

Bilietus galima įsigyti Tiketa sistemoje ir viloje „Ramybė“ (Vytauto g. 54).

Bilietai rezervuojami telefonu +370 648 46042 arba el. paštu: info@klubasramybe.lt

  • 2019-07-11  nuo 20:00
2019-07-11 20:00 2019-07-11 20:00 Europe/Vilnius Keistuolių teatras „Trys“ Iš sostinės šurmulio Keistuoliai keliasi į pajūrį! Mūsų grandų programa TRYS, sulaukusi didžiulio pasisekimo namuose, pirmą kartą keliaus aplankyti vasaros sostinės Palangos. Susitinkame liepos 11 d. Kultūros centre RAMYBĖ! Jei šiandien jau mažai kas tiki, jog pasaulis laikosi ant trijų banginių keterų, tai nė vienas... --- //www.palangatic.lt/renginys/keistuoliu-teatras-trys/date-20190711/ „Ramybės“ kultūros centras, Vytauto g. 35, Palanga, Palangoje info@klubasramybe.lt
  • Kaina: 20.00 - 25.00