Kedrostubùras Palangoje // DEL

Kedrostubùras Palangoje // DEL

Kedrostubùras atplaukia į Palangą su visai neseniai interneto platybėse pasirodžiusiu albumu "DEL" !

Kedrostubùras - alternatyvaus jazz/rock stiliaus kūrėjai, save labiau priskiriantys "Seawave" ir "Windwhistle" žanrams. Grupė nebijo žaisti ir ekspermentuoti garsais bei neįprastais žodžių junginiais, todėl koncerte gali išgirsti ir trap'o "Skrr", ir poezijos, ir dar negirdėtų kalbų, ir bandžos besiliejančios su sintezatoriais, ir trankiai grojamų džiazinių akordų. Visą tą šėlsmą, ironiją ir ramybę apvelka švelnus saksofono tembras, kuris padės nepaklysti per daug. Na, o jei jau pasiklysi - iš naujo save atrasti galėsi ištarus burtažodį Kedrostubùras.

Kedrostubùras pradėjo savo kelionę pasikinkę motyvaciją ir atsisipyrę nuo pirmosios sėkmingos patirties scenoje, jaunų grupių konkurse "Garažas'18". Dar tais pačiais 2018 metais vykusiame konkurse "Novus'18" išjojo su pirmąja vieta bei buvo pripažinti geriausia jaunąja grupe Baltijos šalyse. Praskuodę per nemažai koncertų Kedrostubùras sustojo atsivėsinti ir šių metų birželį išleido savo pirmąjį albumą "DEL", kuris priplidytas jau ilgai grupės viduje kunkuliavusių dainų. DEL skirtas vandeniui, šilumai, draugui, kelionei mylimam žmogui, o labiausiai tam, kuris klauso.

Įėjimas: nemokamas
Pradžia: 20:00

  • 2019-08-29  nuo 20:00
2019-08-29 20:00 2019-08-29 20:00 Europe/Vilnius Kedrostubùras Palangoje // DEL Kedrostubùras atplaukia į Palangą su visai neseniai interneto platybėse pasirodžiusiu albumu "DEL" ! Kedrostubùras - alternatyvaus jazz/rock stiliaus kūrėjai, save labiau priskiriantys "Seawave" ir "Windwhistle" žanrams. Grupė nebijo žaisti ir ekspermentuoti garsais bei neįprastais žodžių... --- //www.palangatic.lt/renginys/kedrostub-ras-palangoje-del/date-20190829/ Kultūros pieva „I Love Palanga“, Vytauto g. 39A, Palanga, Palangoje